Maydanoz ile kilo vermek mümkünmü ?

Bu konu Maydanoz ile kilo vermek mümkünmü hakkın da bilgiler vermektedir.

Hamilemiyim.org sayfamızda yayınlanan tüm konular bize gelen sorular dan esinlenerek hazırlanıyor.Sayfamız da her türlü konuya yer verilirken ağırlık gebelik

üzerin de.Bu makalemiz de yine bize sık sorulan sorular dan birine değinicez.Tüp bebek yaptırıcam fazla kilolarım var  nasıl zayıflayabilirim , Maydanoz suyuyla fazla kilolarım dan kurtulabilirmiyim ? Her iki sorunun  ortak yönü fazla kilolar.Her iki konuyu da harmanlayarak , bu soruların yanıtını vericez.Yazımızın devamın da maydanoz suyuyla zayıflama hakkında ki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Günümüzün en  sık rastlanılan  sorunların dan biri dir obezite.Bir çok sağlık sorununa davetiye çıkarır.Kalp hastalıklarından,tansiyona,kanserden kısrılığa kadar bir çok hastalık üzerinde rol oynar.Bu olumsuz  sağlık sorunlarını önlemenin tek yolu dengeli düzenli beslenerek yaşam kalitesini artırmak.Bu küçük bilgimizden sonra maydanozun faydalarına değinelim.

Yaz kış yeşillikler arasın da en çok popüler olan ve tüketilen besinlerden biridir maydanoz.Yemekler de salatalar da ve bitkisel kürler de kullanılan maydanozun sağlık açısın dan bir çok faydası vardır.K, A ,C  vitamini içeren maydanoz  vitamin ve mineralleri yüksek olan  folat bakımdan zengin olan bir besindir.Maydanozun kökünden ,yaprağına ve tohumuna kadar her bölümü şifa dağıtıyor.

Kalp hastalıklarından , felce ,böbrek hastalıklarından  ,enfeksiyonlara,adet sancısından gribe,adet kanaması söktürmeden ,demir eksikliğine  kadar bir çok derde deva oluyor.Özellikle böbrek taşı olanların maydanoz tüketmesini öneriyoruz.İster çayını tüketin ister  saf halini.Her şekilde bu besinin faydasını görüceksiniz.Maydanozun bir diğer faydası fazla kiloları eritmesi nasıl mı ?

Maydanoz metebolizmayı düzenleyen bir besindir.Fazla kilolarınız var ise maydanoz suyundan faydalanabilirsiniz.Öncelikle  en taze maydanozları alın ve iyice yıkayın.Saplarıyla beraber  kısık ateşte ağzı kapalı haşlayın.Elde edilen suyu sıcak tüketin.Böyle tüketmek sizi iğrendiriyor ise ; Maydanozu mikserden geçirip tülbent yardımı ile süzün ve için.15 gün düzenli tükettiğiniz taktirde fazla kilolarınızdan maydanoz yardımı ile kurtulabilirsiniz.15 gün den sonra 10 gün ara verin aksi taktirde zararı olabilir.Verdiğimiz bilgiler tedavi yerine geçmez.Uygulayanların olumlu sonuç aldığı bu kürü denemeden önce  ciddi sağlık sorunlarınızın olmaması gerekiyor.

2016-07-15


Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır

Hamilelikte Yerleşme kanaması nasıl anlaşılır Kızlar implantasyon kanaması nasıl oluyor ? Tam olarak belirtileri nelerdir bu yazımızdan sizlerle paylaşıyoruz.

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile Kalmak İstiyorum

Hamile kalmak istiyorum hamile olmak istiyorum diyen sevgili hanımlar. Hiç bir problem olmadığı halde neden hamile

Bebek Nasıl Bakılır ?

Bebek Nasıl Bakılır ?

Yeni anne olmuş yada anne adaylarının bilmesi gereken bir konu olduğu için sizlerle paylaşmak istedik. Bebek

Hamilelik İçin Uygun Günler

Hamilelik İçin Uygun Günler

Hamilelik için uygun dönemler, uygun zamanlar ve uygun günler hangileridir ? Hamile kalınması için bilmeniz gerekenleri tek

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet Gecikmesi Nedenleri

Adet gecikmesi kaç gün olur, adet gecikmesinde hamilelik, adet gecikmesinin nedenleri sebepleri ve ne kadar normal

Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama Dönemi Tesbiti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yumurtlama dönemi belirtileri Ovulasyon günü her kadına göre değişir. Bunu anlamak için bazal temperatür denen bir


Yorum Gönder

Etiketler :