Adete 6 gün kala hamilelik testi doğru çıkar mı ?

0
0

Adete 6 gün kala hamilelik testi doğru çıkar mı ?

Merhaba 1 yıllık evliyim başta çocuk düşünmediğimiz için geri cekilme yöntemi ile korunduk artık çocuk istediğimiz icin 3 aydir korunmasiz iliski oluyor ama 3 aydir olmuyor tam günlerinde ilişki oluyor şimdi adetime 6 gun var idrar  test yaptım negatif cikti acaba bu kadar süre konrundugumuz için mi olmuyor

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
0
0

Selamlar sevgili Burçe,

Hayır tabi ki bu sizin korunduğunuz için tabiki olmuyor. Yani eğer korunma yöntemlerinde siz doğum kontrol hapı kullanmış olsyadınız etkisi olabilirdi ama onun için hamile kalamıyorum diye düşünmeyin. Şimdi planlamayı öncelikle iyi yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki yazılarımızı lütfen inceleyin isterseniz.

Öncelikle birliktelikten sonra ayakları yukarıda tutmak hamile kalmanızı kolaylaştıracaktır. Bunu mutlaka deneyiniz. Bundan da hemen önce hamile kalacağınız günleri biliyor musunuz bilemiyorum aşağıdan yazmıştık inceleyin.

HAMİLE KALINACAK GÜNLER HANGİLERİDİR BULUN

Yine hamile kalabilmeniz için yumurtlama üvülasyon günlerini bilmeniz gerekiyor. Bu da son derece önemli onunda açıklaması aşağıdaki konuda var inceleyebilirsiniz.

OVÜLASYON TESTİ NASIL YAPILIR 

Ayrıca aşağıda yer alan konulardan nasıl en hızlı şekilde hamile kalınacağını yazmıştık incelemenizi tavsiye ediyoruz size. Başka sorularınız olur ise çekinmeden bize yazınız .

Hamile kalmak için ne yapmalı kadınlar biliyor musunuz ?

Her şeyi yaptığınız halde hamile kalamıyor iseniz de aşağıdaki konu size yardımcı olacaktır.

SORU: Hamile Kalmak İstiyorum neden kalamıyorum ?

Hamile kalma işleminin artık ciddi bir planlamaya bağlı olduğunu, iki üç ayda hamile kalınamayacağını anlamamız gerekiyor.

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz