Memeden Kan Gelmesi Yaşayanlar var mı ?

Cevaplandı
0
0

Memeden kan gelmesi memeden kan gelmesinin nedenleri sebepleri hamilemiyim kadınlar kulübü’nde

Memeden kan gelmesinin nedenini araştırıyorum. Emzirirken memeden kan gelmesi durumu oldu benim 8 aylık erkek çocuğum var emziriyorum ve emerken ağzına mı bişey oldu diye çok korktum hemen emzirmeyi kestim ama neden böyle oldu bilemiyorum sağ göğsümden kan geliyor emzirirken meme ucunda da yara söz konusu değil bu neden böyle oldu bilen var mı acaba ?

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
En iyi cevap
0
0

Merhabalar değerli kullanıcımız öncelikle geçmiş olsun. Özellikle emzirirken kan gelmesi durumu dönem dönem emziren annelerin karşılaştığı bir durum. Her türlü kanlı veya kansız akıntı durumunda göğüslerdeki süt kanallarında problem olduğu ortaya çıkmaktadır. Haricen hamilelik döneminin dışında da memenin süt kanalının ucundan dönem dönem akıntılar ve kan gelmesi durumunu ciddiye almanız gerekiyor. Bu normal bir durum değildir ve bebeğinizi bu kan gelen memeden kesmeniz ve uzmana görünmeniz gerekiyor.

Hamile olmadan memeden süt gelmesi

Normal olmayan bu durum için kendi başınıza kesinlikle ilaç kullanımında bulunmayınız. Konunun uzmanına giderek nedeninin köküne inmeli ve hemen tedaviye başlamanız gerekiyor tekrar geçmiş olsun.

Meme başı akıntısı nedenleri ve tedavisi

Ayrıca memede ağrı kızarıklık gibi bir durum söz konusu ise lütfen aşağıdaki yazımızı inceleyiniz.

Memede ağrı kızarıklık metastaz kitle olan kadınlar lütfen dikkat

  • Yorum yapabilmek için yapmanız gerekli
1 sonuç gösteriliyor
Cevabınız
Aşağıda yer alan misafir bölümünden mesaj gönderbilir, zaten bir hesabınız var ise yapabilirsiniz.
İsim*
E-mail*
Web siteniz