Hünnap keç, boynuzu pekmezi ne gibi faydaları var?

S

sorumvar

Member

Hünnap keçi boynuzu pekmezi faydaları kadınlar kulubü hünnap keçi boynuzu pekmezi hamilemiyim forum'da.​

Kızlar çocuğum biraz kilo alamıyor kansızlık olmasın ve iştahı açılsın ve hastalıklara karşı biraz bağışıklığı güçlü olsun diye bazı arkadaşlarm hünnap keçi boynuzu pekmezini önerdiler. Sizce hastalıklardan korunması için iştahını açması için kullanmak gerekir mi? Hünnap keçi boynuzunu çok öneriyorlar özellikle de bu markayı. Bir de çocuğum 5 yaşında ne kadar vermem gerekir sizce?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Pekmez her halükarda iyidir. Kışın üşümeyelim güçlü olalım diye annem içirirdi bana. Kansızlık olmasın diye verilirdi. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkisi vardır elbette ve çocuğunuz kanı artacağı için iştahı da açılır diye düşünüyorum. Keçiboynuzu pekmezini 5 yaşındaki çocuk için 1-2 tatlı kaşığı verilebilir ama yine de doktora danışmakta fayda olduğunu düşünüyorum. Çok yoğun gelirse su ile karıştırılıp da verilebilir. Çocuğunuza direkt olarak kilo aldırmaz ama iştahını açabilir.

''Hünnap keçiboynuzu pekmezi faydaları''​

• Kansızlığa iyi gelir
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • İştahı açar
  • Diş ve diş etine iyi gelir
  • Toksinleri atmaya yardımcı olur
  • Kış aylarındaki hastalıklardan korur
  • Öksürüğe iyi gelir
Kansızlık çekenlere keçiboynuzu pekmezi önerirler. Acaba kabak çekirdeğinin kansızlığa iyi geldiğini biliyor muydunuz? ''Kabak çekirdeğinin faydaları nelerdir biliyor musunuz'' yazımıza tıklayarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.