Lohusayim depresyona girdim galiba

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Lohusalık depresyonu kadınlar kulübü lohusalık depresyonu yaşayanlar hamilemiyim forum'da.​

Nasıl anlatsam bilemiyorum ama çok zor durumdayım. İnanın su duvarların dili olsa benim yaşadıklarımı anlatsa. 1 ay oldu doğum yapalı sezeryanla doğum yaptım. Onun zorlukları yetmezmiş gibi bir de evde kaynanamlarla yaşıyoruz ve gelen giden resmen psikolojimi bozdu yaaa. Neymiş o çocuk öyle tutulmazmis süt gelmiyormus çocuk böyle giderse ölürmüş. Resmen lohusa lohusa üstüme geliyorlar. Kafayı yemek üzereyim. Bana akıl verin lütfen. Lohusa depresyonu yaşıyorum resmen yaaa. Alıp başımı çekip gitmek istiyorum. Eşim ise gidiyor sabah gidiyor akşam geliyor garip bir şeyden haberi yok. Ne yapmalıyım söyleyin lütfen.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Daha doğum yapalı 1 ay olmuş ama normal bu yaşadıkların. Bende herkesin dediği büyük bir olay gibi gelirdi bana. Lohusa iken insan pek normal olmuyor hassas dönemler bunlar. Bence geçici şeyler yasiyorsun. Bebeğine vakit ayırmaya devam et bebeğin sayesinde psikolojin düzelecek iyi gelecek sana inan. Bırak konusanlar da konuşsun ne halleri varsa görsünler. Kendileri cok mu iyi buyutmusler çocuklarını acaba. Yaşadıkların zor olabilir ama gerçekten geçici seyler. Bak bebeğin olmuş ya olmasaydı bir de kaynanani o şekilde düşün istersen. Allah sana ne güzel bir bebek vermiş. Sağlıkla büyüt çok kafaya takma. Lohusa depresyonu sıkıntıları geçici merak etme. Sen mucize bir canlı dünyaya getirdin anne oldun bundan buyuk mutluluk var mı daha ?

Doğum sonrası birçok sorunla karsilasabilirsiniz. "Doğum sonrası hangi sorunlar görülür?" Yazımızı inceleyebilirsiniz.