Sperm sayısını artıracak doğal şeyler var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Sperm sayısı nasıl artar kadınlar kulübü sperm sayısını ne arttırır hamilemiyim forum'da.​

Çocuk sahibi olmak her çiftin hayalidir. Evleneli 2 yıl oldu ve çocuğumuz henüz olmadı. Ailelerimiz durmadan sıkıştırıyor. Neden çocuğunuz halen yol diye. Bizde her çift gibi doktora gittik. Doktor test yapınca test sonucunda sperm sayısının az olduğunu söyledi. Hani bir iki ilaç verdi ama, yine de sizlere de danışmak istedim. Ne bileyim bitkisel bir şey olur, ya da farklı bir yöntemi olan. Bilgilerinizi benimle paylaşabilir misiniz? Sperm sayısı nasıl arttırılır? Yol ve yöntemleri nedir?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar.
Çocuklar bu dünyanın en güzel meyveleri. Bu açıdan da her çift çocuk sahibi olmak ister. Allah da gönlünüze göre versin ve tez zamanda çocuğunuzu kucağınıza almanızı nasip etsin. Bazen bazı insanlarda sperm sayıları az olabiliyor. Ama bazılarında ise canlı sperm hiç yok. Sizin ki buna göre çok daha iyi. Öncelikle doktorunuz ilaç vermiştir. Genelde E vitamini vermekteler. Tabi bunun dışında sperm sayısı artmamışsa varikosel diye bir ameliyat var. Tabi eğer ondan kaynaklanıyorsa buna başvururabilirsiniz en azından bir ürolojiye görünmenizde fayda var. Tıkalı damardan dolayı yeterince canlı sperm gelmemektedir. Bildiğim kaç kişi bu ameliyat sonrasında çocuklarını kucaklarına aldılar. Ama biz yine de konumuza dönelim. Oldukça sağlıklı ve doğal beslenmeye dikkat edin. GDO lu yiyeceklerden uzak durun. Mutlaka propolis tüketin. Muz, ceviz, keçiboynuzu, protein yani et ve balık da sperm sayısını arttırıyor diye biliyorum. Ha bitter yani siyah çikolata ve sarımsağı da unutmayalım. Ayrıca ne derece doğru bilmiyorum ama incirin de arttırdığını duymuştum.

''Sperm sayısını ne arttırır?''​

• Keçiboynuzu kürü hatta isterseniz buradan yapılışının videosuna ulaşabilirsiniz.
  • Bitter çikolata
  • Muz
  • Ispanak
  • Balık
  • Ceviz
  • Avokado
  • Kuşkonmaz
  • Fındık, fıstık
Sperm sayısı ve kalitesi üreme alanında çok önemli yere sahiptir. Peki sperm hücreleri az ve kalitesiz olanlar neler yapabilir neler tüketebilir. Hemen aşağıdaki linkten yazımıza ulaşabilirsiniz. ''Sperm sayısını kalitesini artıran besinler'' hemen tıklayın yazımızdan faydalanın.