Tunus İşi Patik Modeli Çok Basit Model Arıyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Tunus işi patik modeli kadınlar kulubü tunus işi patik yapılışı hamilemiyim forum'da.​

Yeğenim evlenecek düğünü olacak ben de ona çeyizlik patikler filan yapmayı düşünüyorum. Ama böyle tam çeyizlik modeller arıyorum. Basit ama güzel tunus işi patik modeli varsa yapılış şemalı benimle paylaşır mısınız? İlk kez tunus işi patik yapacağım ilk modeli deneme olarak yapar sonr güzel olursa çeyizlik model yaparım. Tunus işi patik bir arkadaşımdan görmüştüm yapılışı da modeli de ilgincime gitmişti inşallah ben de yapabilirim.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Tunus işi örgü tekniği ile hanımlar harika modeller yapıyorlar. Şıkır şıkır evde misafirlikte giyip gezmelik. Sıcacık da tutar ohh mis. Siz de bence çeyizlik için çok güzel bir fikir bulmuşsunuz. Yapabilirseniz bu tunus işi modellerin gelin damatlı modelleri de var bayıldım ben gördüğümde. Evlenecek kızların da bence çeyizlerinde bulunması gereken modeller. Hem kalpli laleli modelleri çok beğendim ben. Gerçekten öyle bir örgü tekniği ki hiç modası geçmez bunların. Her dönem her gelecek yılda seve seve tam giyilmelik. Tunus işini yeni yapacaksanız mutlaka önce nasıl yapıldığına dair bilgi edinmelisiniz. Daha önce hiç yapmadıysanız öncelikle nasıl yapıldığına ve sonrasında basit bir modelle siz de tunus işi patik yapmaya başlayabilirsiniz. Hemen aşağıda size linkini vereceğim videoda öncelikle nasıl yapıldığı sonraki videoda ise basit bir tunus işi patik modeli bulunacak. Kolaylıklar diliyorum şimdiden.

Aynı zamanda tunus işi bebek battaniye modeline bakmak isterseniz hemen aşağıda linki bırakıyorum.