7 zeytin 1 incir kürü kullananlar burada mı ?

• Konbuyu başlatan zelalciğ
  • Başlangıç tarihi
Z

zelalciğ

Guest

7 zeytin bir incir kullanıcı yorumları kadınlar kulübü 7 zeytin 1 incir kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da Bu incir kürü ile kilo verenler var mı ?

Selamlar arkadaşlarım herkese iyi günler diliyorum. Ben 7 zeytin 1 incir kürü kullanmak istiyorum tabi çekincelerim var ama bunun nasıl yapılacağını zayıflamak için nasıl hazırlanır ve nasıl kullanıldığını bilemiyorum bana bu konuda yardım edebilir misiniz gerçekten kilo verdiniz mi ya da verilebiir mi bilemiyorum yardım eder misiniz bana teşekkür ediyorum kızlar. Umarım kilo veririm bebek istiyoruz da 15 20 kilo kadar bir fazlalığım var teşekkür ediyorum. Not: Diyetisyen doktor vs demeyin arkadaşlar bu kürü kullanmak istiyorum tşk.

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici

İncir ve Zeytin Kuranda Geçiyor mu geçer mi ?

Öncelikle işin ne olduğunu anlamamız adına bu iki bitkinin meyvenin de Kuran'da geçtiğinin altını çizmem gerekiyor. Öncelikle bunu sizlere yazarak başlayalım.
İncire, zeytine, Sina Dağına ve şu emin belde (Mekke) ye andolsun ki, biz insanı gerçekten en güzel bir şekilde yarattık.

İncir ve Zeytin gerçekten iki mucize yiyecek arkadaşlarım. Uzun yıllar önce uzun derken bi 5 yıl önce Dr Esat Başaran bundan bu iki karışımdan mucize diye bahsetmişti. Hatta Japonların yaptığı araştırmada da Metalotionin hormonununu araştırmışlar ve bu iki biktide olduğu ortaya çıkmış.

Tabi yine araştırmalar bu hormonu tetikleyen Melatonin maddesinden dolayı Zeytin ve İncire ulaşılmış. Doğal bitkilerdir bunlar içinde hiç bir şekilde ekstra karışım ya da bir şey yok. Doğada kendiliğinden olan ve son derece yararlı bitkilerdir. Hatta incir için hamileyi kolaşlaştıran kürler bile var bu incir kürü de mucize arkadaşlarım. Aşağıdaki konudan görebilirsiniz bu arada.

Şimdi konumuza geri dönelim. Evet bu karışım gerçekten kilo verdiriyor.

7 zeytin 1 incir faydaları yararları şunlardır:​

• Yemekten önce tüketildiğinde kesinlikle iştah kapatır.
  • Kolesterol düzeyini dengeler düzene sokar.
  • Kansızlığa çözüm diyebiliriz.
  • Kalsiyum,çinko demir bakımınzdan çok zengindir.
  • Metabolizmaların hızlanmasında etken madde barındırır.
  • Kalp hastalığına basura ve unutkanlığa iyi gelir.
  • Vücut direncini arttırır.
  • Soğuk algınlığında kalkan görevi görür.
  • Yağ yakılımını arttırır.

7 Zeytin 1 İncir Kürü Hazırlanışı Şu Şekildedir :

Zeytin İncir kürüne 1 ay devam edilmelidir. Yapılışı şu şekildedir lütfen maksimum fayda için bu yazdıklarımıza dikkat ediniz.

• Sabah yemekten bir saat önce 7 zeytin bir incir.
  • Akşam yatmadan önce 7 zeytin 1 incir.
  • Yapacağınızın hepsi bundan ibaret kızlar.
Kuru incir olabilir siyah iri zeytin olabilir yeşil zeytin de olabilir hiç farketmediği yazılmış. Kullanın inşallah sizler de yararını görürsünüz.

Son düzenleme: