Adetim çok az çoban çantası fayda eder mi?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Çoban çantası kullananlar kadınlar kulubü çoban çantası nasıl kullanılır hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar ya adetim çok az geliyor 3 günde bitiyor ama kanama miktarı da çok az geliyor. Çoban çantası bir arkadaş kullanmış çok faydasını görmüş ben de kullanmayı düşünüyorum da sizler kullandıysanız bana fikir verir misiniz? Nasıl kullandınız kaç gün kullandınız? Çoban çantası direkt adet kanaması az olanlarda etkisi olur mu? Kullanmak istiyorum doktora da gidemiyorum belki faydası olur bana da. Çoban çantası kullananlardan yorum istiyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Japonların yıllardır tedavi amacıyla kullandığı çoban çantası ülkemizde de farklı isimlerde anılmakta. Çok fazla yararı bulunmakta. Şifalı bitkilerden biri olan çoban çantası özellikle kadın hastalıklarında çok iyi bir ot. Her zaman dediğim gibi mutlaka sorununuz için doktora görünmenizde fayda var. Benim bir tanıdığım hemoroid için kullanıyordu çoban çantasını çok faydasını görmüştü. Şimdi dilerseniz çoban çantasının faydaları neymiş bakalım. Doğumu kolaylaştırmak için de kadınlara verilirmiş ama hamile olanların mutlaka doktoruna danışması kendi başlarına bu tür şeyler içmemesini öneriyorum.

''Çoban çantası faydaları''​

• Böbreklere çok iyi geliyor
  • Karaciğere iyi geliyor
  • C vitamini içeriyor
  • Kanamayı durdurması açısından önemli bir ottur sık sık burnu kanayanlar için
  • Basura çok iyi gelir
  • İltihaplanmalara karşı iyidir
  • Tansiyona iyi geliyor
  • Adet düzensizlikleri kanama bozukluklarına iyi geliyor
Çoban çantasının nasıl yapıldığını anlatmadan önce mutlaka doktorunuza danışın. Çoban çantası hazırlanışı için mutlaka bu tür bitkilerin demlenerek içilmesi gerekir. Kaynatınca yararından çok zararını görebilirsiniz. Adet düzensizliği kanama bozukluğu durumu yaşayanlar bu yazımız sizi ilgilendirebilir diye düşünüyorum. ''Adet düzensizliği ve kanama bozukluğu yaşayanlar'' yazımız aşağıda linkte.