Alıç sirkesi zayıflatıyor mu?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Alıç sirkesi kullananlar kadınlar kulubü alıç sirkesi zayıflatır mı hamilemiyim forum'da.​

Doğal şeyleri çok seviyorum kızlar sizler de öylesinizdir belki. Özlelikle bu pandemi çıktı çıkalı doğal organik şeylere taktım kafayı. Zayıflamak için de alıç sirkesini görüyorum nette ne kadar faydası var bilemiyorum ama evime alıp bulundurmak istiyorum evimde ama merak ettim zayıflamaya yardımcı oluyor mu? Alıç sirkesi ile zayıflayanlar kullananlar varsa düşüncelerinizi bekliyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Ya alıç dediniz de küçüklüğüme döndüm. Bahçemize yakın yerlerde hep vardı alıç ağaçları ne kadar çok yerdik. Küçücük bir şeydi ama yemesi çok keyif verirdi bana. Hatta toplarlardı pazarda da çok görürdüm ipe dizip satarlardı alıçları. Alıç sirkesi olduğunu da ilk kez duydum. Yani öyle bir meyve ki alıç ağacı bile her yerde kolaylıkla yetişebiliyor. Alıç sirkesinin de çok faydası olduğunu öğrendim. Zayıflamaya da büyük etkisi varmış.

''Alıç sirkesinin faydaları''​

• Kalp ve damar sağlığını korur
  • Antioksidandır
  • Metabolizmayı hızlandırdığından yağ yakıcı kilo vermeye yardımcıdır
  • Uykusuzluğa iyi gelir
  • Tansiyon dengeleyicidir
  • Uykusuzluğa iyi gelir sinirleri yatıştırır
  • İdrar söktürücü böbrek kumu dökmeye yardımcı
Büyük oranda yağları yakıcı özelliği bulunan alıç sirkesi ile zayıflamak mümkün olabilir. Tabii ki alıç sirkesini kullanıp homini gırtlak yemeye devam etmeyeceksiniz. Beslenmenizi düzene sokup bol su alıp egzersiz yürüyüş de yapmalısınız. Yoksa oturduğu yerden tek kazanç sağlayan canlı tavuk biliyorsunuz. Kullanımı ise 1 çay bardağı içme suyuna 1 tatlı kaşığı alıç sirkesi sabah akşam olarak tüketilebilir ama mide sorunu olanlar hassas olanlar kullanmasın. Asitli olduğundan mideye daha çok zarar verebilir.

Ödem kilonun en büyük sorunlarından biridir. Ödem neden oluşur nasıl atılır? ''Kadınlarda ödem neden olur nasıl atılır'' mutlaka her kadının okuması gereken bir yazı arkadaşlar.