Çakşır otu ile hamile kalmak mümkün mü?

S

sorumvar

Member

Çakşır kökü ile hamile kalanlar kadınlar kulubü çakşır kökü ile hamile kalınır mı hamilemiyim forum'da.​

Kızlar hayıt suyu soğan suyu gibi şeyleri denedim hamile kalamıyorum. Çakşır kökü diye bir ot varmış acaba onunla hamile kalanlar var mı? Çakşır kökü ile nasıl hamile kalınır? Tarifi ve kaç gün kullanmak gerekiyor bu tarifi? Hatta erkeklerde de sperm sayısını artırıyormuş. Eşimle birlikte kullanabilir miyiz? Çakşır kökü ile hamile kalınır mı? Gerçekten faydasını görenler yazabilir mi bana?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Hamile kalmak günümüz şartlarında oldukça zor. Kısırlık oldukça yaygınlaşmışken artık insanlar metodları otlarda bitkilerde arar oldu. Bunlardan biri de çakşır otu. Çakşır otunu duymadınız belki ama ben şimdi tüm merak edenler için anlatacağım. Çakşır otunun ilk özelliği cinsel gücü artırıcı ve istek artırıcı rolüdür. Erkekler üzerinde sperm artırıcı özelliği de vardır.

''Çakşır otu faydaları''​

• Cinsel isteği artırır
  • Erkeklerde sperm artırıcı rolü vardır
  • Kadınlarda hamile kalmayı kolaylaştırır
  • Kas ağrılarını azaltır
  • Dolaşım sistemini düzenler
  • Sinir sistemine iyi gelir

''Çakşır kökü nasıl kullanılır''​

• Çakşır kökünü toz ya da ot olarak satın alırsanız çay olarak demleyerek kullanabilirsiniz.
  • Aktarlardan macun olarak satın alarak tüketebilirsiniz.
  • Demlemek için 1 tatlı kaşığı çakşır kökünü 1 bardak sıcak suya koyup 10 dk demleyip içmek.
Hamile kalmak için bu tür şeyleri kullanmadan önce doktorunuza sormalısınız. Hayıt suyu ya da soğan kürü bunlar eğer ihtiyacınız yoksa yarardan çok zararı dokunabilir. ''Hamile kalmak için kür tarifi istiyorum sizlerden'' yazımızı da inceleyebilirsiniz.