Dark and lovely saç düzleştiricisini kullananlar var mı?

S

sorumvar

Member

Dark and lovely yorumlar kadınlar kulubü dark and lovely saç düzleştirici hamilemiyim forum'da.​

Kızlar yaa forumun birinde dark and lovely diye bir ürüne rastladım çok eski yıllarda yorumlar yapılmış türkiyede olsa filan diye de. Acaba şimdi yıl olmuş 2021 acaba türkiyede satışı var mıdır? Dark and lovely herkes memnun görünüyor. Ben de almak istiyorum da daha önce alıp kullanan var mı? Yorumlar çok olumlu alsam mı diye düşünüyorum. Dark and lovely saç düzleştirici olarak çok iyi bir ürünmüş.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Saçları dalgalı olanlar düz saça düz saçlı olanlar da dalgalı saça özenmiştir hep böyle oluyor sanırım bu. Özellikle düz saçlar çok düzleştirme aramıyor ama dalgalı ve kıvırcık saça sahip olanların en favori eşyası oluyor saç düzleştiriciler. Ama işe ya da okula gidiyorsanız büyük zaman kaybı da oluyor bu. Nette ben de okudum o dark and lovely saç düzleştirici ürünü herkeste memnun üründen. Özellikle aşırı kıvırcık ve ipe sapa sığmayan bir saçınız varsa bu düzleştirici ürün işinize yarayacaktır diye düşünüyorum. Setin içinde düzleştirici krem, aktive edici krem, rahatlatıcı şampuan, nemlendirici krem, tahta spatula, plastik eldiven bulunuyor.

''Dark and lovely nasıl yapılır''​

• Öncelikle ürün içerisinde yer alan 1 numaralı düzleştirici ile 2 numaralı aktivatör kremi karıştırılır.
  • Ürünler birbirine set içindeki tahta spatula ile birbirine geçene kadar karıştırılır.
  • Karışan ürünü çok kıvırcık ise saçlarınız bol sürün ve saç diplerine değdirmeden yedirin.
  • 15 dk kadar bekleyin.
  • Set içinde bulunan şampuan ile iyice yıkayın.
  • Bakım kremi sürün.
  • Saçınıza fön çekin ıslak kalmasın her yeri kurusun.
  • Saçlarınız artık 3 ay boyunca kolayca düzleştireceksiniz.
  • Yine kalan ürünü 3 ay sonrasında aynı işlem ile kullanabilirsiniz.
Ürünü set şeklinde trendyol n11 gibi online satış sitelerinden alabilirsiniz 55-70 lira gibi değişen fiyatlarda görebilirsiniz. Şimdi sizi ilgilendirecek bir konu daha paylaşmak istiyorum. ''Saç boyası markalarından en iyi hangisi'' hemen yazımızın linkini tıklayabilirsiniz.