Enzo Saç Botoksu Yıpranmış Saçlara Etkisi Nasıl?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Enzo saç botoksu kadınlar klubü enzo saç bakım ürünleri hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar ben yoğun çalışan bir bayanım. Saçlarım röfledir boyadır fön derken ne hale döndü inanamazsınız. Bunu da yaptırmaya mecburum çalışıyorum çünkü. Son 6 aydır beyazlarda çıkınca kuaför işlemlerini artırdım tabi. Ama bir kurtarıcı lazımdı arkadaşımdan duydum ama daha fazla kişinin yorumunu deneyimini bekliyorum. Yıpranmış saçlarda enzo botoksu ne kadar etkili olacak merak ediyorum. Deneyimi olup memnun kalan varsa paylaşabilir misiniz?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhaba canım
Ama şunu söylemeliyim ki sen konuyu galiba yanlış anlamışsın. Bu enzo saç botoksu bakım ile ilgili değil yani bakım ama yıpranmış saçlara filan değil. Düz olmayan her banyo sonrası baş edilemeyen saçlarla uğraşmak istemeyenlere güzel bir bakım uygulaması. Enzo bakım ürünlerini kendiniz uygulamak yerine güvendiğiniz kuaförünüze danışarak ona yaptırsanız daha iyi. Bu botoks ile saçlarınız daha düz her zaman fön gerektirmeyen yumuşacık saçlara sahip olacağınız bir uygulama. Yaptıranlar memnun eğer sizin de saçlarınız çok yoğun ve baş fön dışında baş edilemiyorsa bu uygulama tercih edilebilir. Hemen alttaki video linkinden saç botoksu ile ilgili ayrıntılı izleyebilirsiniz.

Saç çıkartan yağlar kürler yazımız sizin ilginizi çekeceğini düşünüyorum.