Galeta unu aldım nerelerde kullanabilirim?

S

sorumvar

Member

Galeta unu nerelerde kullanılır kadınlar kulubü galeta unu ne işe yarar hamilemiyim forum'da.​

Arkadaşlar galeta unu daha önce hiç kullanmadım desem yeridir. İlk defa bugün marketten aldım ne yapabilirim diye düşünürken burada buldum kendimi. Neler yapılır galeta unu ile söyler misiniz? Galeta unu nerelerde kullanılır? Tecrübeli ev hanımları söyleyebilir bence diye düşünüyorum. Ya vallahi internet kullanma özürlüyüm inanın bunu bile zorla yazıyorum. Galete ununu nerede kullanabilirim ben aldım ama mesele kullanmakta.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Galete unu ile neler yapılmaz ki. En çok kızartmalara lezzet katan galeta unu aynı zamanda tatlılarda keklerde de kullanabilirsiniz. Özellikle ben en son bir tavuk kızartmak için kullandım harika tat veriyor. Kızartmalarda çıtırlık kattığı için çok tercih ediliyor. Yine galeta unu ile neler yapılabilir hemen sizin için sıralayalım isterseniz.

''Galeta unu nerelerde kullanılır''​

• Tavuk, balık kızartmalarında
  • Galeta unu ile poğaça yapılabilir
  • Galeta unlu börek
  • Galeta unu ile tatlı
  • Karnabahar köftesi
  • Kıbrıs tatlısında kullanılır
  • Mücver yaparken kullanılabilir
Siz de kullandığınızda ne kadar lezzetli yemekler tatlılar yaptığınızı göreceksiniz. Hemen size harika bir börek tarifi vermek istiyorum. Eminim ki bayılarak yapacak ve yiyeceksiniz. ''Peynirli börek tarifi arıyorum denenmiş olsun ama'' siz de isterseniz hemen yazımıza tıklayabilirsiniz.