Göz Damarlarım Çatlamış Gibi Duruyor Neden Olabilir?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Göz damarlarındaki çatlamalar neden olur kadınlar kulübü hamile miyim forum'da.​

Arkadaşlar ben işimde hep bilgisayar masasındayım. Maalesef gözlerim de çok yorgun bitkin düşüyor bazen kalktığımda gözlerimin kan çanağı gibi olarak uyandığımı hatırlıyorum. Bir arkadaşım gözde damar çatlamasına sebep oluyormuş bu kanlanmalar. Bilgisi olan var mı? Özellikle bu damarların kırmızı oluşunu son zamanlarda daha sık yaşar oldum. Acaba gözlerim bir işaret mi gösteriyor bana. Doktordan randevu almayı da düşünüyorum. Gözlerim eskiden bu kadar kötü değildi gün geçtikçe galiba yorulup bu şekile geliyor.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Gözlerimizde en az diğer organlarımız için hayati öneme sahiptir. Onları kaybetmek istemeyiz. Onun için gözlerimizi çok fazla yormadan yeteri kadar dinlenmelerine izin vermeliyiz. Sizin işiniz bilgisayar başında olduğu için bence daha fazla önem vermelisin buna. İş dışında çok fazla ışıklı ortamda bulunmak, telefonla çok ilgilenmek ve ekstra tv ya da bilgisayar ile uğraşmak yorucu olacaktır gözleriniz için. Gözler çok yorulduğunda artık kendince o da sinyal vermeye başlar bu da gözdeki kanlanmalardan anlaşılabilir. Bence de doktora gitmeye karar vermek isabetli karar olmuş. Gözler ihmale gelmez. Daha ilerisi dönüşü olmayan zararlara yol açabilir. Erken müdahale ve tedavi ile gözleriniz de rahatlayacaktır. Tabii tedavi sonrası yine dikkat etmeye devam. Gözlerimiz de en az kalbimiz ya da beynimiz kadar önemlidir diye düşünüyorum göz rahatsızlıklarından göz alerjisi nedenleri ve belirtileri tedavisi hemen aşağıdaki linkten bakabilirsiniz.