Hamileyim diş ağrısından fenayım lürfen bir şeyler söyleyin

S

sorumvar

Member

Hamilelikte diş ağrısı çekenler kadınlar kulubü gebelikte diş ağrısı yaşayanlar hamilemiyim forum'da.​

Kızlar 28 haftalık hamileyim iki gündür çok kötü diş ağrısı çekiyorum. Hamilelikte diş ağrısı çekenler var mı neler yaptınız nasıl geçirdiniz yaa? Hamileyim ilaç da alamıyorum mahvoldum. Doktora da gidemiyorum hastaneler berbat. Ne yapsam da ben dişimin ağrısını biraz hafifletse. Sizler neler yaptınız diş ağrısında. Zamanında diş bakımımızı da ihmal etmiş olacağız ki diş ağrıları şimdi hamilelikte vurdu bizi de. Diş ağrısına ne iyi gelir lütfen yardım..

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Ahh bilmem mi o diş ağrısı nedir hele ki hamilelikte. Başıma gelmedi gebeliğimde ama normalinde bile Allahım kimseye vermesin çok kötü bir ağrı yaa. Diş ağrısı kabir azabı gibidir derler demek o kadar kötü bir ağrı. Gebesiniz ilaç da kullanamazsınız aman zorda kalıp kullanmayın. Ama telefonla doktorunuzu arayıp sorabilirdiniz aslında. Hala daha sorabilirsiniz. Gebesiniz mutlaka uygun bir ağrı kesici önerir size. Bizim de doğal yoldan birkaç önerimiz olacak inşallah diş ağrınız biraz olsun diner. Hamilelikte hormonların dengesinin bozulması ile vücut da aslında biraz savunmasız kalabilir. Diş ağrıları da buna daha fazla sebep olabilir. Yani sizin için doğal yöntemler sıralayacağım ama bunlar geçici olacaktır mutlaka diş doktoruna görünmenizde fayda olacaktır.

''Hamilelikte diş ağrısına ne iyi gelir''​

• Dişlerinizi fırçalamak biraz olsun ağrıyı azaltabilir
  • Nar suyu ile gargara yapmayı deneyebilirsiniz
  • Dişinizin arasına karanfil sıkıştırabilirsiniz karanfil yağını pamuğa bastırıp yine dişlerinizin arasına sıkıştırabilirsiniz
  • Dişinize kesinlikle kolonya alkol ya da aspirin gibi şeyler koymayın.
Dediğim gibi diş doktoruna görünmenizde fayda var arkadaşım. Yoksa doğuma kadar işkence olabilir diş ağrısı sana. En azından hamilesin doktorunun yönergelerini izleyerek diş ağrısından biraz olsun kurtulabilirsin. Diş ağrısına kolonya iyi gelir mi? Kolonyanın diş ağrısına iyi geldiğini düşünenler mutlaka inceleyin bu yazımızı. ''Dişim çok ağrıyor kolonya iyi gelir mi''