İlişkiden sonra ne yapmalıyım spermin geri gelmemesi için kızlar

S

sorumvar

Member

İlişkiden sonra spermin geri gelmemesi için kadınlar kulubü ilişkiden sonra spermin geri gelmemesi için ne yapılır hamilemiyim forum'da.​

Merhabalar kızlar biz eşimle çocuk istiyoruz. Ama ilişki sonrası kalktığımda tüm spermler akıyor sanki yumurtalıklara gitmeden hepsi vajinadan akıyor gibime geliyor. Hamilelik şansım nedir acaba? İlişkiden sonra spermin geri gelmemesi için ne yapılabilir arkadaşlar? Biraz yatmama rağmen aslında spermler geri geliyor resmen. Moralim bozuluyor. Önerileriniz fikirleriniz var mıdır?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Ne zamandan beri bebek istiyorsunuz o önemli yeni başladıysanız eğer bunun belli bir zamanı var. Rahim kendini hazırlamaya çalışır eğer daha yeni istemeye başladıysanız. Eğer uzun zamandan beri istiyorsanız da bir sıkıntı olabilir jinekoloğa da bir görünün derim. Eğer sorun varsa ne kadar sperm giderse gitsin hamilelik oluşamaz. Ya da yaptığınız yanlış bir şeyler var. Aslında şunu da belirtmeliyim ki ayağa kalktığınızda belli bir miktar spermin geri boşalması olasıdır. Sorun değildir. Hamile kalmaya en uygun pozisyon erkeğin üstte olduğu kadının sırt üstü yattığı pozisyondur. İlişki sonrasında belli bir süre kalçanızın altına yastık koyarak havaya kaldırıp en az 20 dk bekleyin. Sonrasında kalkın ama hemen duşa girmeyin uzanın yatın. Ayrıca folik asit alabilirsiniz doktorunuza danışarak bu da hamile kalmanızı kolaylaştıracaktır. Hamile kalmak istiyorum diyorsanız aşağıdaki vereceğim linke de bir göz atın.

Hemen size faydalı olabilecek bir yazı paylaşmak istiyorum sizinle. Hemen yazımıza bakarak sizin için hamile kalmak için en uygun durumları inceleyebilirsiniz. ''Hangi pozisyonlarda hamile kalınır bebeğim olsun istiyorum artık''