Kehribar Kolye Kullananlar Kadınlar Kulübü

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member
Selam kızlar daha önce doğal taşları kullandığımı söyleyemem hepsinin ayrı bir görevi varmış sağlık için hatta para için olanı bile varmış. Çalıştığım için çok fazla ilgilenmedim. Korona sebebi ile uzunca bir süre evdeyim ve internette Kehribar Kolye Kullanan Kadınlar 'ı farkettim anne ve bebek birlikte kullanıyorlarmış. Benimde 4 aylık oğlum var.Ne için kullanılıyor? Kullananlar yazabilir mi?

Kehribar Kolye Kullanan Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Son düzenleme:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Selam canım sayısız doğal taş var ve hepsinin özellikleri birbirinden farklı her ne kadar aksesuar olarak kullansak da asıl kullanma sebebimiz şifadır. Ben kehribar kolye kullanmaya arkadaş tavsiyesi ile başladım kızımla birlikte kullanıyoruz. Kızım 4,5 yaşında 13 aylıkken başladık kullanmaya, sakinleştirip uyumasına yardımcı oluyordu bence, diş çıkarma safhalarımızda iştahsızlık, kusma gibi durumlarda faydasını gördüm. Üstelik kızımın 2 yaşında kronik rahatsızlığı ortaya çıktı. Tedaviye başlamadan önce yaşadığımız ve yaşayacak olduğumuz sıkıntıları minimuma indirdiğini düşünüyorum. Çünkü ağır bir hastalık, tedavimiz tabii ki sürüyor ama kehribar kolye kullanımına devam :giggle: sana da kesinlikle tavsiye ederim. Hatta kullandıktan sonra yorumlarını bekliyorum.
Mutlu ve sağlıklı günler...

admin

admin

Administrator
Yönetici
BURADAN satın alabilirsiniz. Ama lütfen alırken ürünün satıcısının yorumlarını mutlaka kontrol ediniz. Ben size liste olarak attım. Sorularınız olur ise lütfen sorunuz

M

Meray

Guest
Selam kızlar daha önce doğal taşları kullandığımı söyleyemem hepsinin ayrı bir görevi varmış sağlık için hatta para için olanı bile varmış. Çalıştığım için çok fazla ilgilenmedim. Korona sebebi ile uzunca bir süre evdeyim ve internette Kehribar Kolye Kullanan Kadınlar 'ı farkettim anne ve bebek birlikte kullanıyorlarmış. Benimde 4 aylık oğlum var.Ne için kullanılıyor? Kullananlar yazabilir mi?

Kehribar Kolye Kullanan Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Kehribar kolyemi Anne olarak instagram sayfası olan yollayalim 'dan aldım. İlgi alakaları çok iyi ve kaliteli ürün satıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Diş çıkarma döneminde özellikle çok faydasını gördüm. Salya ve ağrı azaldı. Nasıl dişler çıktı anlamadım bile.

M

Meray

Guest
Merhaba herkese. Oğlum için kehribar bende kullandım. Aylarca araştırdım ve tavsiye üzerine instagramda bir sayfa buldum.
@yollayalim bu sayfanın adı. Şirket sahibi çok bilgili ve anında dönüş yaparak detaylı bilgilendirme yapıyor. Fiyat olarak da piyasaya göre çok uygun ve ürün inanın çok ama çok kaliteli. Özenle hazırlanmış pakette geliyor.
Diş çıkarma döneminde özellikle çok işme yaradı ve nasıl dişler geldi anlamadım. Salya da yok denecek kadar azaldı. Mutlaka tavsiye ediyorum.

C

Cagla

Guest
Kehribar kolyemi Anne olarak instagram sayfası olan yollayalim 'dan aldım. İlgi alakaları çok iyi ve kaliteli ürün satıyorlar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Diş çıkarma döneminde özellikle çok faydasını gördüm. Salya ve ağrı azaldı. Nasıl dişler çıktı anlamadım bile.
Benimde 8,5 aylik kizim var 3 aydan sonra damla kehribar takmaya basladim suan 3.disini cikariyor çok sukur ne bir huysuzluk ne salya ne ateşgormedim cok sukur rahatlikla cikariyo dislerini bende nasil cikti anlamadim tavsiye ederim