Kekreyemiş Tozunu Kullananlar Tokluk Hissi Veriyormuş Doğru mu?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Kekreyemiş tozu kullananlar kadınlar klubü kekreyemiş tozu ile zayıflayanlar hamilemiyim forum'da.​

Ya hanımlar bir şey duydum ne olduğuna dair bir fikrim yoktu ama her yerde yazıyor ki kilo verdiriyor ve hatta 1 ayda 20 kg verdiriyormuş. Ben de 1.60 boyda ve 80 kiloyum. Yürümekte zorlanıyorum nefes alamıyorum apartmanda merdiven çıkmayı hele hiç söylemeyeyim. Kekreyemiş otu zayıflatır mı eğer öyle ise doğal yoldan kilo vermek gibi bir idealim var niyet ettim artık kilo vermenin zamanı geldi yoksa gidişat pek iyi değil canlar.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Hoşgeldiniz
Şimdi şöyle bir durum var ki sizin kilonuz epey var böyle kafanıza göre şeyler kullanmak sağlık sorunlarınızı artırabilir. Bence iyi bir diyetisyene gidip onun kontrolünde sağlıklı bir şekilde kilo vermeniz en iyisi olur. Kullananlar ve memnun kalanlar var mı var evet ama herkesin bünyesi bir değil. Bir de kullanıp 1-2 kg vermiş ben verdim diyenler de var. Sizde boya göre çok fazla kilo olduğunu görüyorum. Onun için destek almanız daha iyi olur nacizane fikrim. Kekreyemiş otu eğer bir sağlık sorununuz yoksa diyetisyene danıştıktan sonra deneyebilirsiniz. Kekreyemiş otu ile nasıl zayıflanır bu yazımızdan da inceleyerek merakınızı giderebilirsiniz.

Ayrıca maydonoz suyu ile kilo vermek isteyenler hem toksin atıcı hem kilo verdiren bu tarife aşağıdan ulaşabilirsiniz.