Kırkkilit otu kemiklere faydası var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Kırkkilit otu kadınlar kulubü kırkkilit otu kullanıcı yorumları hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar kemiklerim çok ağrıyor doktora gittim kemik erimesi başladığını söyledi. Bir komşum da kırkkilit otu kemiklere çok faydalı dedim ama ben sizlere de sormak istedim. Acaba kırkkilit otu kullananlar varsa aranızda ne gibi faydalarını gördünüz? Ben kemiklerim için kullanmak istiyorum sizlere sormak istedim. Kırkkilit otu tam olarak nasıl ve kaç gün kullanmak gerekiyor? Kemik erimesi için kaç gün kullanmalıyım acaba?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Kırkkilit otunu benim bir arkadaşım da yakın zamanda kullanmıştı kemiklere güç verdiğini ve kullanmak istemiş. Ama tabii bu tür otları kullanmadan önce doktora danışmakta fayda var. Bu otu kullandı 15 gün kadar ve sonrasında kendi anlattığına göre dayanılmaz bir ağrı ile hastaneye acile gitmiş. Böbrek taşı kumuna da iyi geldiğini duydum sonradan ben kırkkilit otunun. Arkadaşıma da kum döktüğünü söylemişler acilde. Yani böbreklere de faydası olduğunu anlamış. Kemikleri için kullanmış ama böbrek kumu da dökmüş kendisi. Kırkkilit otu sivri dalları ile tanınabilen bir bitki. Kırkkilit otunun faydaları ve nasıl içildiğini sizlere anlatmak isterim.

''Kırkkilit otunun faydaları''​

• Ağızda olan yaralara iyi gelir
  • Böbrek taşını önlemeye yardımcı olur
  • Kemikleri güçlendirir kemik erimesine iyi gelir kemik ağrılarına iyi gelir
  • Ülser gibi mide yaralarına da iyi gelir
  • Hücreleri yeniler hastalıklara karşı vücudu güçlendirir
  • Kan yapıcı özelliği bulunuyor
  • Şişkinlik ödemi gidericidir

''Kırkkilit otu nasıl kullanılır?''​

• 2 çay kaşığı kırkkilit otu
  • 1 su bardağı kaynamış su içine atılır demlenmesi beklenir.
  • 10 dakika demlendikten sonra yemeklerden 1 saat sonra içilebilir.
  • 2 hafta kadar kullanıp ara verseniz iyi olur.

''Beyaz çay diyeti ile zayıflamak mümkün mü?'' yazımızı inceleyerek zayıflamaya yardımcı oluyor mu bilgi edinebilirsiniz. Zayıflamak isteyenlerin ilgisini çekeceğini düşünerek paylaşmak istedim.