Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır Kızlar

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Kızlar merhaba göbek yağlarımdan nasıl kurtulabilirim. Bunun için ne yapabilirim diye düşünürken maydanoz kürünü duydum Peki maydanoz kürü nasıl yapılır? Nasıl kullanılır sadece göbek eritmek için mi başka faydaları var mıdır? Kullanan arkadaşlardan yorumlarını bekliyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Selam tatlım maydanoz kürü çok faydalı bir içecektir. Karaciğer yağlanmasına çok faydalı, metabolizmayı hızlandırır, vücuttaki ödemi atar, idrar söktürür. Şimdi tarifine geçelim;
Bir kase maydanoz, bir dilim elma, çeyrek dilim soyulmuş limon ve bir bardak demlenmiş yeşil çay bunların hepsini blendır dan geçir. Sabah kalkınca bir çay bardağı aç karnına içtikten 1 saat sonra kahvaltını yap. Maydanoz kürüne devam ederken beslenmene de dikkat etmelisin. Yürüyüş yapmayı unutmamalısın. Maydanoz kürüne 15 gün devam edilir 2 hafta ara verip 15 gün tekrar devam edilir sürekli kullanmamak gerekli tabii faydalarının yanında kullanılmaması gereken hastalıklar da vardır. Bu yüzden doktor kontrolünde kullanmak çok önemlidir. Maydanoz kürünü kullandıktan sonra sonucunu benimle paylaşmanı bekliyorum.:)

Ayrıca Maydanoz kürü kullanan kadınlar aynı zamanda kilo da veriyorlar. Kilo vermek için de bunu kullanabilirsin hayatım. Hemen aşağıdan konumuzu daha önceden açmıştık bence incelemelisin :D:D

Son düzenleme: