Of yaa bel ağrısı çekenler ne iyi gelir bu ağrılara

• Konbuyu başlatan belimbenim
  • Başlangıç tarihi
B

belimbenim

Guest

Bel ağrısı ne iyi gelir kadınlar kulübü hamilemiyim Bel ağrısı çekenler beli ağrıyanlar bitkisel çözüm

Kızlar öyle fazla kilom yok hatta hiç yok diyebilirim 1.68 boyundayım 51 kiloyum ama belimin ağrısından ne yapacağımı şaşırmış durumdayım koronadan dolayı öyle korkuyorum ki evden dışarı bile çıkmıyorum ben de hastaneye gidip gösterim diyorum ama bel ağrısının ileri safhaları değil heralde sağ tarafta poponun hemen üstünde bir bölüm ağrıyor ayaklarımda çekme yok ama hareket ettirmiyor beni ben yatakta bile dönerken büyük sıkıntı çekiyorum bitkisel bir karışım kür var mı bana yardımcı olabileceğiniz bir şey var mı önerebileceğiniz. Ağrı kesici almaktan midem delinecek artık özellikle majezik aldığımda ( yeni farkettim ) ağrıyı kesiyor ama midemde inanılmaz halaylar çekiliyor of yyaaaa offfff

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Hayatım acaba ters bir hareket mi yaptın ne zamandır belin ağrıyor. Ağrı kesicilerden biraz uzak durmanı tavsiye ediyorum sana. Kaç zamandır böylesin on günü geçti mi ?

B

belimbenim

Guest
Yok hayatım ya iki gündür böyle ne yapmam gerektiğini bilemediğin için belimin ağrısında sadece biraz yattım ve ağrı kesici aldım sürekli ev işlerini bile yapamaz oldum bıçak gibi saplanıyor.

S

Sadmin

Yönetici

Bel ağrısına şunlar iyi gelir:

• Ağrıyan bölgeye on dakika boyunca soğuk buz kompresi yapabilirsin.
  • Buzu koyacak bir şeyin yok ise buzdolabı poşetine koy.
  • Daha sonra bu poşeti bir bezle sararak ağrıyan bölgede tut.
  • Ani hareket etmekten kesinlikle kaçın.
  • Belini bükmekten kesinlikle kaçın.
  • Yatakta istirahat yapman gerekiyor.
  • Klima ani üşüme durumlarından olabildiğince uzak dur.
  • Kısa şekilde yürüyüşler yap.
  • Ilık duş ve dinlenme ağrıya iyi gelecektir.
  • Soğuk işe yaramaz ise 10 dakika boyunca ilgili bölümü ısıtabilirsin.

Bunları yaparak olabildiğince dinlenerek geçir zamanını eğer bir hafta on gün içinde geçmez ya da ağrılar azalmaz ise doktora gitmekten başka yapacağın bir şey yok hayatım. Geçmiş olsun.

B

belimbenim

Guest
Çoook teşekkür ediyorum umarım bu ağrılar geçer Peki bitkisel bir kür var mı ilgili bölüme uygulayabileceğim bildiğiniz tavsiye ettiğiniz her hangi bir kür karışım vs ?

S

Sadmin

Yönetici

Bel ağrısına Çözüm Bitkisel Kür İbrahim Saraçoğlu

• Kırk Kilit Bitkisi At kuyruğu bitkisi alınır.
  • Bir yılı geçmemiş olacak bu ürünün.
  • 10 gram kırk kilit bitkisini 5 dakika bir bardakta demleyeceksiniz.
  • Bunu bir kaseye dökeceksiniz.
  • Ilıdıktan sonra bu kullanama başlayacaksınız.
  • Uzanarak birinden yardım alarak ense kökünüzden kuyruk sokumuna kadar süreceksiniz.
  • Bir gün uygulayıp bir gün ara vereceksiniz.
  • Bir gün sür öbür gün beklerken ardıç yağını süreceksiniz.
  • Diğer gün yine 15 kere beş parmağınızı daldırdığınız karışımı ense kökünden kuyruk sokumuna kadar sürüyorsunuz.
Bu durumu bir ay boyunca yapacaksınız. İbrahim Saraçoğlu bu kürü aşağıdaki videoda da açıklıyor inanılmaz etkisi var kesinlikle kurtulabilirsiniz diyor. Aynı bu karışım boyun fıtığı için de iyi gelir diye söylüyor. Bu kesin çözüm diyor Videosunu ekliyorum.

S

Sadmin

Yönetici
Önemli not: Bu bitkinin bu yılın mahsulünün olması ve raf ömrünün geçmemesi kesinlikle önemlidir diyor lütfen buna dikkat ediniz. GÜvendiğiniz bir aktardan almanız daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum. Geçmiş olsun.