Saçlarıma Perma Yaptırmak İstiyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Perma yaptıranlar kadınlar kulübü perma fiyatları hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar benim saçlarım çok düz artık sürekli bukle yapmaktan çok sıkıldım. Hem yorucu hem de saçlarımı yakıyor. 19 yaşındayım ve bir mağazada satış danışmanı olarak çalışıyorum. İllaki müşterilere karşı da saç baş dağınık olmuyor. Ben de saçlarımı uzun süre kıvırcık kullanmak için perma yaptırmayı düşündüm. Yaptıranlar varsa nasıl işlemlerden geçiyor ve perma 2020 fiyatlarını merak ediyorum. Perma yaptırdığımızda ne kadar süre kullanabiliyoruz?

S

sorumvar

Member
Yaptıram yokmu hiç fikirlerinizi bekliyorum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Hayatım yaşın çok küçük yaa kendi fikrimi soracak olursan perma yaptırmak hele ki bu yaşta o güzelim yaşlara yazık edersin. Sanırım perma yaptırırken saçların hangi işlemlerden geçiyor bilmiyorsun. İnan fön yaptırmak bile masum kalır herhalde permanın yanında. Perma aslında düz saçlardan sıkılanlar için güzel bir seçenek ama yapılırken aşamalarında çok fazla kimyasal kullanılmakta. Perma 2-5 ay arasında kalıcılık sağladığı için sence değer mi bilemedim saçlarını yıpratmaya. Üstelik saçların 1-2 ay içerisinde uzamaya başladığında saçların kıvırcık değil düz bir şekilde uzar ve permanın etkisi bozulabilir. Yani saç dipleri düz uzadığı için kısa sürede perma etkisini yitirmeye başlayacaktır. Sen de permanın zararlı etkilerini almakla kalırsın. Yine de karar senin tabii. Yine de yaptırmak istiyorsan eğer saçlarında açıcı ya da başka bir işlem varken perma yaptırmak saçlarını ki kat yıpratacaktır.

Ombre saç merak edenler için hemen aşağıda bıraktığım linkten ombre saç ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.