Shea Yağı kullanan kadınlar

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member
Selam kızlar Shea Yağı'nı duydunuz mu? 27 yaşındayım satış elemanı olarak çalışıyorum bu yaşa kadar cilt kremleri, losyonlar vs. kullanma ihtiyacı duymadım. Sanırım artık dikkat etme zamanı geldi ne dersiniz? ;) Arkadaşlar Shea Yağı'ndan bahsederken birçok faydası olduğunu duydum. Açıkçası ilgimi çekti bende araştırmaya karar verdim. Saç ve cilt gibi içeriğinde birçok şeyi barındıran tek bir krem olabilir mi? Kullanan arkadaşlar varsa deneyimlerinizi benimle de paylaşır mısınız? Lütfen

Shea Yağı Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Son düzenleme:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Selam tatlım Shea Yağı'nı tabiki duydum ve kullanıyorum 35 yaşındayım ben home ofis çalışıyorum fakat biz kadınlar için göz önünde de çalışsak evde de çalışsak her daim bakımlı olmayı hak ediyoruz bence (y) "Shea Yağı" bu konuda muhteşem bir seçim. İçeriğinde A, D, E, F vitamini bulunuyor. Saç diplerinde kuruluktan dolayı pullanma ve yara varsa parmak uçlarınızla ince bir tabaka saç derinize sürün ve dairesel şekilde masaj yaparak yedirin. Cilt bakımında ise düzenli olarak yüzünüze yine ince tabaka masaj yaparak yedirin cildinizde pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme sahip olmanızı sağlar. Dudaklar, akne izleri ve üzeri kabuklaşan yara izlerinde , sertleşen tırnak kenarları, topuk çatlakları ve diz bölgeleri gibi birçok bölgede kullanılabilir. Antiseptik özelliğinden dolayı yara iyileştirme özelliğide olduğu için kuru egzama ve ayak mantarında da kullanılır.
Umarım yardımcı olabilmişimdir. Ancak iyi bir sonuç alabilmek için unutma ki düzenli kullanım çok önemli.

Shea Yağı Kadınlar Kulübü Forum'da​