Soğan Suyu Faydaları Nelerdir Kızlar

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Soğan Suyu Faydaları Nelerdir Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Merhaba hanımlar çok öncelerden beri duyuyoruz soğan suyunu fakat bir türlü cesaret edemedim. Tadının güzel olmayacağını düşündüğüm için içemeyeceğimi hissediyorum açıkçası fakat arkadaş gurubumuzla otururken bahsi geçti ve faydaları sebebiyle denemek istiyorum ama ben garanticiyim biraz sizleride yorumu benim için önemli soğan suyunun faydaları neler, zararı var mı ve nasıl kullanılıyor. Siz kullananlardan da yorum bekliyorum .

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhaba tatlım soğan tek başına zaten antibiyotik özelliklere sahip yemeklerimizde kullanıyoruz. Tadı çok kötü değil şifa niyetine içildiğinde birkaç gün içerisinde sizde alışacaksınız emin olun. Zayıflamaya yardımcıdır ve güçlü bir yağ yakıcıdır. Soğan suyunun faydaları nelerdir;

*Bağışıklığı güçlendirir
*Sindirimi kolaylaştırır
*İdrar söktürür
*Kan şekerini dengeler
*Vücuttan ödem atar
*İltihaplara iyi gelir
*Kanser hücreleri ile savaşır

Soğan suyu nasıl yapılır; Öncelikle kür için kahverengi soğanlar tercih edilmelidir. Sirkeli suda beklettikten sonra soy ve dörde böl 2 bardak suda 5 dk. kaynat ve süz ılıyınca öğle ve akşam yemeklerinden 1 saat önce 1'er bardak iç 15 gün devam et 1 hafta ara ver sonra 15 gün tekrarla.
Soğan suyunun zararları;
*Gastrit ve ülser gibi mide rahatsızlıkları
*Ciltte kızarıklık ve alerjik belirtiler
*Bazı ilaçlarla etkileşime girmesiyle etkilerini azaltıp çoğaltabilir
Tabii ki herhangi bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza danışmadan bu kürü kullanmayın.

Son düzenleme: