Starlife Zayıflama Çayı Kullananlar Yorumlarınızı Merak Ediyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Starlife zayıflama çayı kullananlar kadınlar klubü starlife çayı ile zayıflama hamilemiyim forum'da.​

Merhaba arkadaşlar benim merak ettiğim konu bu zayıflama çayları var acaba ne kadar etkili ve ne kadar kilo verdiriyor?
Benim boyum 170 kilom 115 çok ağır hissediyorum kendimi üstelik gün geçtikçe kendimi daha aç hissediyorum. Yedikçe yiyesim geliyor önüne gecemiyorum. Bu starlife çayını gördüm merak ettim gerçekten kilo veren varsa bana dönüş yapabilir mi?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Artık insanlar özellikle de son 30 yıldır zayıflamak çok zor oldu. İnsanlar daha az hakaret yapar oldu daha fazla hazır gida tüketmeye başladı. Haliyle insanlar spor ve hareket yapmadığı için hızlı kilo vermeye doğru eğilim göstermeye başladı. Bunlar nedir? Zayıflatıcı ilaçlar,kürler zayıflama çaylar bu tür şeylerle hızlı kilo vermeye çalışıyorlar. Özellikle bitkisel diye kakaladiklari ilaçlar geçici belki zayıflama sağlıyor ama maalesef sonuçları ağır olabilmekte. Çaylara gelince onların da çok bir faydası olmamakta. Hele sizin kilonuz artık risk alanında mutlaka bunları kullanmak yerine diyetisyen gozetimi altında kilo vermelisiniz. Sağlık çok önemli bunu işin ehli olanlara emanet etmek çok önemli.
Maydonoz ile zayıflamak mümkün mü peki? Hemen yazımıza tıklayarak bunu öğrenebilirsiniz.