Vücutta Sebepsiz Morarmalar Neden Olur Yaşayan Var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Vücutta sebepsiz morarmalar kadınlar klubü vücutta sebepsiz morarmalar neden olur kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar 40 yasındayım ve birkaç gündür vücudumda morarmalar başladı bacaklarımda kollarımda filan. 1 aydır da halsizlik var bu durumu yaşayan oldu mu? Çok kafama takmaya başladım morlukları gördükçe içim daralıyor acaba kötü bişeyin sonucu mu diyorum kafam allak bullak ne olur yardım edin neden olur bu morarmalar yaşayan oldu mu bildiğiniz bişey varsa benimle paylaşabilir misiniz?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Sebepsiz morarmalar tahlil ve muayene yapılmadan bilinemez. Yani morarmalar kan değerlerinin düşmesine bağlanabileceği gibi başka bir durumun da habercisi olabilir. Aynı zamanda uzun süredir halsizlik de kan değerlerinin düşmesine bağlı olabilir. Onun için öncelikle randevu alıp kan değerlerinize baktırmalısınız. Kan değerlerinin düşük olması çok yorgunluk vücutta bu tür morarmalar ortaya çıkarabilir. Hayatınızı olumsuz etkiler baş ağrıları meydana gelebilir. Hemen bununla alakalı dilerseniz anemi nedenleri ve belirtileri yazımıza da göz atabilirsiniz. Bence ihmale gelmemeli bu tür şeyler insanın maazalah psikolojisini bile alt üst ediyor.