Adete bir kaç gün kala hamile kalınır mı ?

Adetime 2-3-4 gün kala hamile kalabilirmiyim ?

Soru: Selamlar hocam ben 26 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim. Artık bebek yapmak istiyoruz korunmayı bıraktık ve adetime 4 gün kala birlikte olduk eşimle( Kondom kullanıyorduk ) Acaba ben adetime 4 gün kala yaşadığım bu ilişkiden hamile kalabilir miyim şansım var mı ?

Cevap

Hayır malesef adetinize bir kaç gün kala kesinlikle hamile kalamazsınız. Adetinizin bitiminden hemen sonra da hamile kalamayacağınız gibi başlamasınada bir kaç gün kala hamilelik durumu kesinlikle olamaz.

Adete bir kaç gün kala hamile kalınır mı ? adet olmaya yakın hamile kalınırmı,adete yakın hamile kalınırmı,adete bir hafta kala hamile kalınır mı,adete 3 gün kala hamile kalınırmı,adete kaç gün kala hamile kalınmaz,adete 5 gün kala hamile kalınırmı,adete birkaç gün kala hamile kalınır mı,adete 2 gun kala hamile kalinir mi,adete 1 hafta kala hamile kalınır mı,adete 2 gün kala hamile kalınırmı, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

BENZER KONULAR

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
catlama
Çatlama iğnesi ne zaman nasıl yapılır ?

Hcg hormonu hamilelik üzerinde büyük etkisi ve yararları olan bir hormondur. Bilim çevreleri uzun tartışmalar sonrası HCG hormonunun taklit edilebileceğini...

Kapat