Adete bir kaç gün kala hamile kalınır mı ?

Adetime 2-3-4 gün kala hamile kalabilirmiyim ?

Soru: Selamlar hocam ben 26 yaşındayım ve 1,5 yıllık evliyim. Artık bebek yapmak istiyoruz korunmayı bıraktık ve adetime 4 gün kala birlikte olduk eşimle( Kondom kullanıyorduk ) Acaba ben adetime 4 gün kala yaşadığım bu ilişkiden hamile kalabilir miyim şansım var mı ?

Cevap

Hayır malesef adetinize bir kaç gün kala kesinlikle hamile kalamazsınız. Adetinizin bitiminden hemen sonra da hamile kalamayacağınız gibi başlamasınada bir kaç gün kala hamilelik durumu kesinlikle olamaz.

Adete bir kaç gün kala hamile kalınır mı ? adete yakin hamile kalinirmi,adete 3 gün kala hamile kalınırmı,adet olmaya yakın hamile kalınırmı,adete 1 hafta kala hamile kalınırmı,adetime 5 gün kala ilişkiye girdim hamile kalırmıyım,adet gunune yakın hamıle kalınırmı,adete bir hafta kala hamile kalınırmı,adetine yakın hamile kalınırmı,adete 7 gün kala hamile kalınırmı,adet dönemine yakın hamile kalınırmı, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


“Hamile kalmamak için geri çekilme yöntemi” için 7 yorum

 1. sedef diyor ki:

  Merhaba benim beta deGerim ilk basta 164 daha sonra 141 oldu hamilelik devam esiyor mu

 2. halime diyor ki:

  Merhaba; ben bir yıllık evliyim hiç korunmuyoruz fakat hamile kalamiyorum ve yumurtalik kisti var aceba bu engel midir??

 3. halime diyor ki:

  Merhaba; ben bir yıllık evliyim hiç korunmuyoruz fakat hamile kalamiyorum ve yumurtalik kisti var aceba bu engel midir??

 4. ebru diyor ki:

  gebeliğimin ilk ayında hamile olduğumu bilmeden astım ilaçlarını kullandım. ilaç adı + etken maddelerini yazıyorum: notta(montelukast+sodyum) fixdual(montelukast+ levosetirizin) airpass(montelukast+ levosetirizin), cirrus(psödoefedrin HDI setirizin HDI) Xyzal(levosetirizin dihidroklorür) seretide discus(salmeterol+ flutikazon) bricanal (tebutalin) ventolin(salbutamol+inhalant) otrive(ksilometazolin)… şuanda 5. haftadayım ama 4 hafta boyunca kullandım bebegimi etkilemişmidir ne yapmalıyım?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Önceki yazıyı okuyun:
catlama
Çatlama iğnesi ne zaman nasıl yapılır ?

Hcg hormonu hamilelik üzerinde büyük etkisi ve yararları olan bir hormondur. Bilim çevreleri uzun tartışmalar sonrası HCG hormonunun taklit edilebileceğini...

Kapat