Kaç Haftalık Hamileyim Hesaplama

Kaç haftalık, kaç günlük hamileyim? Kaç aylık hamileyim? Kaç haftalık gebeyim? Kaç aylık gebeyim? Gebeliğim kaç haftalık oldu? Hamileliğim kaç aylık oldu? Bebeğin kaç aylık? Bebeğim kaç haftalık? Ne zaman doğum yaparım? Hangi tarihte doğum yaparım?

Doğum zamanın hangi aya denk geliyor? Doğumuma ne kadar zaman var? Doğumuna kaç ay var? gibi sorularınız için aşağıdaki otomatik hesaplayıcıyı kullanabilirsiniz.

Kaç Haftalık Hamileyim Hesaplama kaç haftalık hamileyim,kaç haftalık gebeyim,kaç aylık hamileyim,bebeğim kaç haftalık,kaç haftalık gebeyim hesapla,kaç günlük hamileyim,Kaç haftalık hamileyim hesapla,son adet tarihi ile dogum hangi zamana geliyor nasil ögrenebilirim,hamileyim kac haftalik nasil anlarim,bebeğim kaç haftalık oldu hesaplama, makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

En son adetinizin başladığı tarihi girin (bittiği tarihi değil) :
Gün:
Ay:
Yıl:
-

hafta günlük hamilesiniz
Tahmini doğum tarihiniz:

Bu doğum tarihi yaklaşık tarihtir. Doğumların çoğunluğu bu tarih ile 15 gün öncesi arasında olur.

“Kaç Haftalık Hamileyim Hesaplama” için 1.413 yorum

 1. Hatice diyor ki:

  merhabalar, 14 Mart 2015 de hastalandım, bu ay hasta olmadım 19 Nisan da bet hcg me baktırdığımda 191 çıktı acaba hamile miyim, hesap yaptığımda 5 haftalık hamile diyor ancak beş haftada bu değer çok düşük değil mi

 2. tugba diyor ki:

  adetim 3gün gecikti ve migdem bulanıyor acaba hamilemiyim

 3. döne diyor ki:

  hcg 5-50 cıktı nedemek bu

 4. leyla diyor ki:

  ocagın 10unda hastalandım subatın 11 ınde hastalandıö ama bu ay daha hastalanmadım .adetim 7 gun geciyo doktora gıttım dor karnımdan ultrasyonla bakıp hersey yolunda bı sıkıntı yok dedı ama rahım kalınlasmız bıraz yenı bı gebelik olusuyor olabılır dedı kan verdım negatıf cıktı ve hala adet olmadım tekrar bı kan testı yaptırmalımıyım gec dollenme olabılır mı bu arada 3 gun once doktora gıtmıstım .hala adet olmadım ve hamılelık belırtılerı yasıyorum kan testını bıdaha ne zaman yapmalayım beyz hanım tesekkurler..

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.