Aşılama yaptıranların yorumlarını istiyoruz

2020 yılında aşılama yaptıranların yorumları aşılaması tutanlar Hamilemiyim Kadınlar Kulübü

Selamlar sevgili anne adayları,

Özellikle beslenmeye bağlı olarak ortaya çıkan ve kadınlarımızın doğuganlıklarının sona ermesi ya da çok azalması ile yöneldikleri bir yöntem bu aşılama… Sizler aşılama yaptıracağınız sürede belki de araştırma yapıyorsunuz ve neler yapacağınız hususunda bilgilere sahip değilsiniz. Bu bağlamda KADINLAR KULÜBÜ HAMİMİYİM sitemizden, siz değerli anne adayları için bilgileri uzmanlarımız yayınlıyorlar. Eğer henüz aşılama aşamasını düşünüyor ve geçmemiş iseniz aşağıdaki konuları sizlerin okuması için sunuyorum. Mutlak suretle incelemeden bilgi sahibi olup araştırmadan işlem yaptırmaya kalkmayın olur mu ?

Aşılamada başarı oranı nedir kadınlar kulubü hamilemiyim’de

Örneğin hemen yukarıda aşılama yaptırmadan önce başarı oranlarının ne olduğunu bilmek ister misiniz ? Nihayetinde maddi ve manevi olarak bir emek sarfedeceksiniz ve bu başarı oranını bilmeniz sizin için önemli olacaktır diye düşünüyorum.

İlk aşılamada hamile kalanlar için oluşturduğumuz ama henüz yorum gelmeyen bu konumuzu da incelemek isteyebilirsiniz.

İlk aşılamada hamile kalanlar burada mı ?

Bu bebeği mutlak suretle nasip ise istiyorum diyenlerden iseniz aşılamanın tutması için yapmanız ve dikkat etmeniz gereken bazı şeyler ve çok değerli bilgiler mevcut onu da hemen aşağıda yer alan konumuzdan öğrenebilirsiniz.

Aşılamanın tutması için yapılması gerekenler kadınlar kulübü’nde

AŞILAMA YAPTIRANLARIN YORUMLARI BİZİM İÇİN ÇOK DEĞERLİ

Herkesin aşılama döneminde neler hissettiğini, neler yaşadığını, nelerle karşılaştıklarını ve gerek psikolojik gerekse fizyolojik olarak vücuttaki değişimlerini bizlerle paylaşabilmeleri için bu başlıkta bir konuyu açmayı uygun gördük. Sizler aşılama sürecinde hamile kaldı iseniz, lütfen sitemiz ve sitemizdeki diğer annelik aşkı ile yanıp tutuşan sevgili kadınlarımız için düşündüklerinizi ve bu süreci mümkün mertebe anlaşılır bir dil ile bizlerle paylaşır mısınız ? Hangi şehirde yaşıyorsunuz ? Hangi hastanede aşılama yaptırdınız Tavsiye ettiğiniz başarılı olduğuna inandığınız doktor var mı ? Bu aşılama olayına ne zaman karar verdiniz ? Aşılama fiyatları için ne kadar ödeme yaptınız Bir indirim aldınız mı ? Lütfen değerli yorumlarınızı bizlerden ve sizin durumunuzda olup anne olmak için yanış tutuşan kadınlarımız ile paylaşır mısınız ?

Sizin durumunuzda olan kadınların bu paylaşımlarla ne kadar rahatlayacaklarını ve düşüncelerinize, yaşadıklarınıza ne kadar ihtiyaçları olduğunu lütfen unutmayın. Her kesin paylaşımda bulunmasını rica ediyoruz.

HAMİLEMİYİM KADINLAR KULUBÜ

 

 

24 thoughts on “Aşılama yaptıranların yorumlarını istiyoruz

 • blank
  Mayıs 11, 2015 tarihinde, saat 6:20 pm
  Permalink

  Allah dilediğine kız dilediğine erkek dilediğine hem kız hem erkek verir.Boşverin böyle şeyleri okuduğumuza deymez çinmiş boş

 • blank
  Temmuz 24, 2013 tarihinde, saat 7:44 am
  Permalink

  Slmlar kardesler gunaydin suan 22 haftalik hamileyim bende erkek bebek istiyorum doktor bebegin cinsiyetine bakti fakat bacaklari kapaliydi acmadi acmafigi icin kiz olasiligi var dedi tabiki saglikli olsun ama 2 cocuktan fazla istemiyordum bu kizsa yine istiyorum erkek bebegimin olmasini bu gelen bebek 2 ci ilk cocugumda 5 yasinda kizcocugu. Beyzacim banada yardimci olurmusun hangi aylar erkek bebek icin benim dogum tarihim 10.05.1985. Subatin 28 iliski durumu oldu ondan once turkiyeye gitmistim 14 subatta gittim 28 geldim son adet tarihimde ilk gunu 7 subatti 6 gun ay hali gordum e 14 dede trye gittim zaten cvplarini sabirsizlikla bekliyorum

 • blank
  Temmuz 14, 2013 tarihinde, saat 7:07 am
  Permalink

  Baştan sona saçma sapan bir paylaşım, arkadaşlar sakın bu tür yazılara itibar etmeyin,bir çok cümlesi mantığa, bilime ve dine ters,çok salakça,okurken sinirlendim,Allah hakkımızda neyi hayırlı kılmışsa o olur,yoksa kıçınızıda yırtsanız nafile,neymiş efendim 3 ay testislere duş aldırmak gerekiyormuş:) hergün taharet alıyorlarya oda olurmu :)) komikkk,cinsiyeti kadın belirliyomuş,e çüş yani,bunları ciddiye alıp uygulayanlara yazık

 • blank
  Haziran 6, 2013 tarihinde, saat 9:05 pm
  Permalink

  Merhaba hayatım bu tür şeyler hurafedir İtibar etmeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.