Derya Uluğ Kemik Torbası Değil

Derya Uluğ ile ilgili Twitter gündeminde şu sıralar arkadaşlarım. Bir kadın olarak kendisine hasta ötesi olduğumu her şeyini beğendiğimi kilolarının da mikemmel olduğunu söylemem gerekiyor. Yahu arkadaşım sizene kendisi sağlıklı ve kilolarından son derece memnun iken ne diye kemik torbası diyorsunuz ya da eleştiriyorsunuz. Ne kadar güzel ya hemen yapıştır eleştiriyi olsun bitsin.

Sosyal medyadan da kendisi ” sizler ve sizin düşünceleriniz zerre umrumda değil ” demiş ee ne olacak şimdi. Göcekte’ki tatilini yarıda kesip iki elinin arasına başını koyum ” ben nası kilo alacağım ” diye düşünecek değil heralde. Kadın afet-i devran kardeşim beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz. Ben seni tutuyorum Deryaaaa 🙂

Ayrıca yazılanlar karşısında yüce Yaradan’ni zikrederek şükür etmesi hamd etmesi de ayrıca artı bir bonus kazandırdı benden kendisine. Ha ben mi valla ben dombiliyim 🙂

Şimdi Göcek’te tatilde olan Derya Uluğ kardeşimize iyi tatiller dileyerek tepkilerin verildiği o resim karelerini de paylaşarak günün gıybetini bitiriyoruz kızlar.

derya uluğ kırmızı bikini
derya uluğ kırmızı bikini
derya uluğ tatilde
derya uluğ tatilde

Twitter üzerinden gelen yorumlarda kemiklerinin sayıldığı, İrem Derici gibi hastalenik vs olacağı söylenmiş. Görünen o ki Uluğ, bunların hiç birisini takmadan üstelik aşağıdaki cevabı da yapıştırarak tatiline normalleşme sürecinde devam ediyor.

blank

blank
blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.