Duphaston kullanan kadınlar yardım edin lütfen

Duphaston kullanan var mı aramızda acaba kızlar benim sürekli olarak regillerimde gecikme oluyor ne yumurtlamamı hesaplayabiliyorum ne de bişi doktora gittim üstelik bende pko da varmış neyse doktor verdi de bunu nası kullanıyorsunuz bana yardımcı olun ya, aranızda duphaston kullananlar var mı ?

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

Yine sitemize gelen bir soruyu sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen bu ilacı kullanan kişiler yorum atabilir mi?

7 thoughts on “Duphaston kullanan kadınlar yardım edin lütfen

 • blank
  Ocak 23, 2021 tarihinde, saat 10:01 am
  Permalink

  Normalde de adet düzensizliği olan birisiyim, bu yüzden gitmiştim doktora 4-5 ay adet görmediğim oluyordu sonrasındaki dönemde düzenli geliyordu sadece birkaç gün oynuyordu arasında. 5 aylık evliyim. En son kasımın 16’sında adet oldum çok şiddetli bel ağrım oldu. İlk kez bu kadar çok ağrı yaşadım normalde karın ağrısı, mide bulantısı ve istifra oluyordu.

  İlk yorumun devamı.

 • blank
  Ocak 23, 2021 tarihinde, saat 9:56 am
  Permalink

  Merhaba

  2 hatta önce doktora gittim ve yumurtalıklarımın tembel olduğunu söyledi ve pko var dedi sadece ultrason ile muayene etti, başka bir test yapmadı. Duphaston ve inofolic combi verdi.”Folik asit eksikliğin var beslenmende buna dikkat et” dedi.Bebek istediğim için sadece bir kutu duphaston verdi. İnofolic combi’yi sürekli kullanabilirsin dedi hatta hamile kaldığında bile kullan dedi. Pazartesi günü duphaston bitti ve hala adet olmadım. Siz bu ilacı kullamağı bitirdiğinizde kaç gün sonra adet olmuştunuz? Sizce başka bir doktora gitmeli miyim? Pko teşhisi için size hangi testleri yaptılar? Yardımcı olur musunuz?

 • blank
  Kasım 13, 2020 tarihinde, saat 4:41 pm
  Permalink

  Merhaba kızlar ben dört aylık evliyim bu ay doktora gittim ve çocuk istediğimizi söyledim doktorum ufak çaplarında overkist olduğunu söyledi ve bana klomen ve folik asit verdi bitir gel dedi ayrıca yumurta tembelliğim de vardi ve klomen ile onları büyüttüm 18 ml çapında oldular ve o gün ilişki önerdi ve duphaston verdi sizce faydası oluyor mu fayda gören varmı yada ne kadar sürede hamile kalınır

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:02 am
  Permalink

  Selamlar kızlar,

  Genelde bu tür ilaçlar adet düzensizliği için kullanılıyorlar. Özellikle adetleri bir şekilde düzensiz olan kadınlarımız için doktorlar bu ilacı veriyorlar. Tüm tarifler kişiden kişiye göre değişecektir kendi başınıza bu ilacı benim adetim de düzensiz diyerek asla alıp kullanmayınız. Adetleriniz düzene girdiğinde tabiki başka da sıkıntı yok ise hamile kalabilirsiniz. Aşağıdaki konular size yardımcı olacaktır. Başkada sorularınız var ise gönderebilirsiniz.

  https://www.hamilemiyim.org/adet-duzensizligi-ve-yumurtlama-gunu-hesaplama/

  https://www.hamilemiyim.org/adet-neden-gecikir-gelmez-hamilemiyim/

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:01 am
  Permalink

  Benim doktorum dostinex kullandırmıştı bana hormon tahlilimde yükselince o zaman dediğiniz bu ilacı kullanmaya başlamıştım pko dediğiniz nedir bendede acaba ondan mı var ?

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:01 am
  Permalink

  Evet bebek için görümcemde kullanmıştı 2. kutuyu bitirdikten sonra onunda adetleri düzene girdi adet düzene girince de yumurtlama günlerini doktorla öyle hassas ölçtüler ki sonunda kızı oldu çok şükür

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:01 am
  Permalink

  Ben de bebek istiyordum bana doktorum üç ay kadar kullan gel demişti ben de ilk ayda tutturamamıştım ya kızlar inşallan benim bu ay olur ama adetlerimde düzen olmaya başladı bende halen deniyorum nelere dikkat ettiniz kullanırken tedavi işe yaradı mı kızlar ben kullandım ama daha sonuç alamadım :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.