Duphaston kullanan kadınlar yardım edin lütfen

Duphaston kullanan var mı aramızda acaba kızlar benim sürekli olarak regillerimde gecikme oluyor ne yumurtlamamı hesaplayabiliyorum ne de bişi doktora gittim üstelik bende pko da varmış neyse doktor verdi de bunu nası kullanıyorsunuz bana yardımcı olun ya, aranızda duphaston kullananlar var mı ?

KADINLAR KULÜBÜ HAMİLEMİYİM

Yine sitemize gelen bir soruyu sizlerle paylaşıyoruz. Lütfen bu ilacı kullanan kişiler yorum atabilir mi?

blank

4 thoughts on “Duphaston kullanan kadınlar yardım edin lütfen

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:02 am
  Permalink

  Selamlar kızlar,

  Genelde bu tür ilaçlar adet düzensizliği için kullanılıyorlar. Özellikle adetleri bir şekilde düzensiz olan kadınlarımız için doktorlar bu ilacı veriyorlar. Tüm tarifler kişiden kişiye göre değişecektir kendi başınıza bu ilacı benim adetim de düzensiz diyerek asla alıp kullanmayınız. Adetleriniz düzene girdiğinde tabiki başka da sıkıntı yok ise hamile kalabilirsiniz. Aşağıdaki konular size yardımcı olacaktır. Başkada sorularınız var ise gönderebilirsiniz.

  https://www.hamilemiyim.org/adet-duzensizligi-ve-yumurtlama-gunu-hesaplama/

  https://www.hamilemiyim.org/adet-neden-gecikir-gelmez-hamilemiyim/

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:01 am
  Permalink

  Benim doktorum dostinex kullandırmıştı bana hormon tahlilimde yükselince o zaman dediğiniz bu ilacı kullanmaya başlamıştım pko dediğiniz nedir bendede acaba ondan mı var ?

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:01 am
  Permalink

  Evet bebek için görümcemde kullanmıştı 2. kutuyu bitirdikten sonra onunda adetleri düzene girdi adet düzene girince de yumurtlama günlerini doktorla öyle hassas ölçtüler ki sonunda kızı oldu çok şükür

 • blank
  Temmuz 24, 2020 tarihinde, saat 6:01 am
  Permalink

  Ben de bebek istiyordum bana doktorum üç ay kadar kullan gel demişti ben de ilk ayda tutturamamıştım ya kızlar inşallan benim bu ay olur ama adetlerimde düzen olmaya başladı bende halen deniyorum nelere dikkat ettiniz kullanırken tedavi işe yaradı mı kızlar ben kullandım ama daha sonuç alamadım :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.