5 2 diyeti yapan kadınlar var mı

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

5 2 diyeti yapanlar var mı kadınlar kulübü hamilemiyim forumda​

Selam arkadaşlarım uzun süreden beridir kilolarına Başım Belada kilo vermek istiyorum ama bir türlü cesaret edemedim geçen aralıklı oruç diyeti içerisinde böyle bir konu gördüm acaba aranızda 5/2 diyeti yapan kadınlar var mı

Moderatör tarafında düzenlendi:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Evet Türkiye’de iken rağbet gören diyet listelerinin başında geliyor bu aralıklı oruç diyeti deniyor buna bununla ilgili bir konu oluşturmuştuk eğer 5 2 ile ilgili sıkıntı yaşayacak olursanız 16 8 tavsiye ediyoruz sizleri aşağıdaki linkten tüm detayları sizin için veriyoruz lütfen inceleyin başka sorularınız olursa da bize ulaşın Hatırlatmakta yarar olduğunu düşünüyorum en fazla 16 8 diyeti yapılıyor biz de size bunu tavsiye ediyoruz tabii ki 16 saat aç kal kalmayı göze alacak olursanız bu daha iyi diye düşünüyoruz

Yine bunun haricinde acilen beş 10 kg vermem gerekiyor diyen bir kullanıcımızla alakalı yoğurt kürü tavsiye etmiştik aşağıdan o konuyu da ulaşabilirsiniz

admin

admin

Administrator
Yönetici
Soru aslında oruç oruç diyetidir bununla da ilgili oluşturduğumuz Konya aşağıdan ulaşabilirsiniz dediğimiz gibi belirttiğimiz üzere sorularınız olursa lütfen çekinmeden bize ulaşın Ve lütfen diyet programına başlamadan önce bir doktorla görüşmenizin son derece faydalı olacağını unutmayınız

Son düzenleme: