Agarta Yağlı Cilt Sabunu Kullananlar Var mı Lütfen Öneriler Bekliyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Agarta yağlı cilt sabunu kullananlar kadınlar klubü agarta yağlı cilt sabunu hamilemiyim forum'da.​

Yeni duydum bu sabunu ve aktardan geçen sordum ve nemlendirici yüzü yenileyici filan falan dedi ben de size sormak istedim. Kullanan var mı bu sabunu. Sabun da benim cildime çok iyi gelmez kurutur ama agarta yağlı sabunun kokusuna baktım çok güzel de kokuyordu ama sormadan almak istemedim kullananların düşüncelerine. Bu agarta yağlı cilt sabunu hangi cilt yapısına uyuyor benim cildim kuru kullanabilir miyim? Cildime de çok şey sürmek istemiyorum hele kuru cilde sahibim benim cildime herşey iyi gelmiyor maalesef.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Piyasada binlerce sabun var içinde bir sürü bitki yağ vitamin karışımından oluşan sabunlar doğrudur şifa kaynağı. Ama sizin cildinizin o sabunun içindeki herhangi birine alerjisi varsa sabun size faydadan çok zarar sağlar hele ki cildim kuru diyorsunuz. Doktorunuza danışmadan aktarın aklı ile lütfen bu sabunları kullanmayın. Kimi aktarları tenzih ederek çoğu şuna şuna iyi gelir deyip satmaya odaklanmışlar. Ama sizin cildinizin tipini ya da cildinizin herhangi bir alerjisi var mı diye sormayı hiç akıl edemiyor. Onların işi ürünlerini satmak. Mutlaka bir dermatoloğa danışarak kullanmalısınız bu tür ürünleri. Kafanıza göre kullandığınızda zarar verebilir cildinize. Agarta yağlı sabun sivilce izlerine cildi yenileyen geren ve sorunlarına iyi gelen bir sabun olarak bahsediliyor. Bu arada eğer iltihaplı sivilceleriniz varsa onların nasıl geçebileceği hakkında aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.