Araba Tutmasına Ne İyi Gelir Tavsiyeleriniz Nelerdir?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Araba tutması kadınlar klubü araba tutmasına ne iyi gelir önerileriniz kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Merhaba kızlar kızım 5 yaşında ve arabaya bindiği zaman özellikle de uzun yolculuklarda mide bulantısı ve kusma yaşıyoruz. Yolculuk anında çocuk kendinden geçiyor yolculuktan birşey anlamıyor kusması da cabası. Araba tutmasına karşı önerebileceğiniz şeyler var mıdır tavsiyeleriniz nelerdir? Araba tutmasına ne iyi gelir buna çok ihtiyacım var uzun yolculuk yapmak hem bana hem çocuğa işkence oldu sürekli durup hava aldırmak zorunda kalıyoruz ama bu da çare olmuyor maalesef.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Araba tutması genellikle çoğu çocukta olmasa da genelinde oluyor benim çocuklarımdan biri de aynı şekilde ama ben yolculuk öncesinde şurubu var onu veriyorum ama bunu tabii ki doktorumuza danışmadan kullanmıyoruz. Ayrıca şuruptan ziyade doğal yöntemlerle de bu bulantıyı geçirebilirsiniz belki. Özellikle yolculukta çocuğunuzun uyumasını sağlamak biraz olsun araba tutmasını dindirecektir. Yine tuzlu kraker tarzı yiyecekler verebilirsiniz. Ama tabii cips gibi yağlı şeylerden uzak tutmalı. Bence yolculuk esnasında özellikle çocuk aç ise su içmesine izin vermeyin bu da mide bulantısına sebep olacaktır.