Bacaklarımda Çatlaklar Var Nasıl Yok Olur?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Bacaklarımda çatlaklar var kadınlar kulübü bacaklarımda çatlaklar nasıl gider hamilemiyim forum'da.​

Merhaba hanımlar çok sıkıntılıyım yaa . Bacaklarimda dizlerim ve arka kısımlarında çatlaklar var. Kilo alıp vermeye bağlı oluyor sanırım ama nasıl yok olacağını bilemiyorum. Çok rahatsiz estetik olmayan bir görünüm var. Açık bir bayanım etek giymeye utanıyorum. Dizlerim azcik görünse belli oluyor. Ne yapmam gerekiyor bu çatlaklara ben. Krem kur herşeyi deneyebilirim.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Bacaklarda oluşan çatlaklar kilo alıp vermeye bağlı oluşabilir ayrıca çok yağlı düzensiz beslenme gibi durumlar da sebep olabilir. Bunu geçirmek için piyasada kremler vardır ama ne kadar etkili bilemiyorum biraz da cildinize göre değişir geçip geçmemesi. Evde kolayca yapabileceğiniz yöntemler de var deneyebilirsiniz. Öncelikle zerdeçal çatlakları kapatıcı ve cilt yenileyici özelliği sayesinde cilt çatlaklarına iyi gelebilir. Zerdeçal ve yoğurdu karıştırıp çatlakların üzerine sürerek ara ara bu karışımı yapıp sürün. Yine kahve telvesi de çatlaklara iyi geldiği ve cildi yenileyici etkisi ile çatlaklar üzerine sürülerek deneme yapılabilir.
Hemen aşağıdaki yazımızda leke ve gözeneklere iyi gelen karbon peelingi nedir? Yazımızı inceleyebilirsiniz.