Bakırköyde iyi bir falcı bildiğiniz var mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Bakırköy falcı kadınlar kulubü bakırköy falcı hamilemiyim forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar bakırköyde oturuyorum. Başımdan bazı şeyler geçiyor bununla ilgili olarak bakırköyde güvenilir ve dedikleri çıkan bie falcı arıyorum. Parası da önemli değil sadece hayatımla ilgili bir şeyler duymak istiyorum. İyi bir öneri istiyorum hanımlar. Bir de mutlaka Bakırköyde olsun bu falcı. Bakırköyde bir iki kişi duydum ama sizin fikirlerinize göre şekillenecek biraz da düşüncelerim. Bakırköyde falcı tanıdıklarınızı benimle paylaşırsanız sevinirim hanımlar.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Bakırköyü bilmem ama buradan size birkaç falcı önerisinde bulunacağım. Fala inanma falsız da kalma demişler. Aslında sıkıntılarınız varsa sıkıntınız olan kişiyle paylaşmak Allaha dua etmek daha iyi gelebilir size bence ama tabii bu sizin fikriniz belki de kendinizi bu şekilde rahatlamış hissedeceksiniz. Aslında çoğumuz biliyoruz fala baktırmak günah olduğunu ama yine de kendimizi alamıyoruz bu şeyden. Neyse konumuza dönecek olursak. Bakırköyde en çok gidilen ve memnun kalınan bir kafe keyfino kafede falınıza baktırabilirsiniz. Bakırköy fal bakan kafeler ve telefon numaralarını paylaşayım ama unutmayın bu sıralar korona olduğu için bu tür kafeler kapalı olabilir. Eğer online fal bakma durumu varsa telefonla arayıp bilgi alabilirsiniz. Valla aslında şu telefonlara indirilen falcı programlarından sonra pek canlı canlı fal baktıran kaldı mı bilmiyorum ama siz bilirsiniz yine de:)

Bakırköy Keyfino kafede Gris Medyum Okan'dan kahve falı yanında tarot, su falı ve müneccim falları ile hizmetinizde. Tel no: 0537 508 07 80 Yer: Zeytinlik
Bakırköy Çiğdemin Yeri Fal Cafe Kartaltepe'de yer alan kafede Uzman astrolog Emel Öztürk'den hem astroloji hem fal hizmeti alabilirsiniz. Telefon no yok ama sitenin linkini aşağı bırakıyorum oradan iletişim kurabilirsiniz.
Bakırköy Fal Cafe Melekler Bahçesi Mor Sümbül Sokakta yer alan kafede ünlü medyum Serdar bey hizmet vermekte. Su falı, el falı, kahve falı, astroloji uzmanı Seval hanım astroloji alanında hizmet veriyor. Tel no: 0546 470 33 86
Cafe 46 Fal Bakırköy Medyum Aslı hanım ile falınızı öğrenebilirsiniz. Ömer Naci sokakta yer alan kafe iletişim no: 0534 506 12 38

Şu konu da ilginizi çekecektir diye düşünüyorum. ''Binnaz abla en iyici falcı hangisi kızlar'' konusundan binnaz ablaya da bir bakın derim.