Çocuğum Yemek Yemiyor Kafayı Yicemmm.

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Çocuğum yemek yemiyor kadınlar klubü çocuğum neden yemek yemiyor kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar yaa kafayı yiyebilirim çocuğum 2 yaşında ve yemek yemiyor uzun süredir mücadele ettim ama yemiyor yemiyor. Babasının hiç umrunda değil. Hep ben mücadele ediyorum. Ne yapabilirim çocuğumun yemek yemesi için. 2 gün yemek yemese aramaz bu çocuk ne yapacağım lütfen söyleyin yaaa. Yemek yedirmek için neler yapmıyorum görseniz bu çocuk yemek yesin ne dilerse dilesin herkes benden.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Her çocuk bir değildir öncelikle bunu belirtmeliyim. Ayrıca ne kadar kendinizi üzseniz de sinirlenseniz de çocuk siz inatlaştığınız sürece zaten yemez. Unutmayın ki biz ne kadar yersek çocuk onun yarısı kadar yiyebilir. Siz ne kadar yiyorsanız çocuğa da aynısını vermeye kalkarsanız çocuk yemekten bıkar ve yemez. Ama eğer çocukta sağlık sorunu varsa mutlaka bir doktora gösterin tahlillerini yaptırın.

Kış ayları geliyor soğuk algınlığı olur ise de aşağıdaki konuya bakın lütfen. Umarım 2020 bir an önce kazasız belasız biter usandık :)

Son düzenleme: