Diş Ayrıklığı Nasıl Kapatılır Yardımcı Olur musunuzz?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Diş ayrıklığı kadınlar klubü diş ayrıklığı tedavisi nasıl olur kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Benim büyük bir sorunum var valla o kadar ki dışarı bile çıkamıyorum Allahtan şu maskeler var da ağzımı açmak zorunda kalmıyorum. Artık çalışma hayatına atılacağım ve ön dişlerimin ayrık olması beni çok rahatsız ediyor. Bunun onarılması tedavisi mümkün mü arkadaşlar lütfen fikir verin. Dolgu filan tarzında bile oluyorsa razıyım. Sosyaş hayatımı etkiliyor çünkü illaki konuşuyorum gülümsüyorum dişlerimin ayrık olması da psikolojimi olumsuz etkiliyor. Diş ayrıklığı tedavisi inşallah vardır ve ben de bu durumdan kurtulurum.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Dişlerimiz maalesef ki sosyal hayatımızı etkileyen ön planda olan şeyler. Diş ayrıklığının da tabii ki tedavisi mümkün. Hem de hiç diş ayrıklığınız yokmuş gibi çok iyi bir tedavi sonucunda dişleriniz öncekinden bile harika görünebilir. Diş ayrıklığı tedavisinde kompozit dolgu denilen şey ışınla sertleştirilen dolgu ile mümkün olacaktır. Estetik şekilde yapıldığı için dişlerinizin görünümüne büyük önem verir. Sadece ayrıklığın kapanması değil harika bir görünüme de sahip olursunuz. Hemen aşağıdan kompozit dolgu ile alakalı bilgi edinebilirsiniz.