Dudağımda uçuk çıkacak galiba nasıl önleyebilirim

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Uçuk nasıl geçer kadınlar kulubü uçuğa kesin çözüm hamilemiyim forum'da.​

Kızlar dudağımın kenarı acayip kaşınıyor uçuk mu olacak galiba. Uçuğum çok uzun sürüyor geçmiyor. Evde yaptığınız yöntemler tedavi şekilleri var mı uçuk için. Uçuğa kesin çözüm var mı? Ayrıca uçuk çıkmadan daha kaşıntı aşamasında benimki acaba başlamadan çıkmadan geçirmek mümkün mü? Dudak uçuğunu geçirmek için evde neler yapabilirim? Şimdi bir çıkarsa 10 günden aşağı iyileşmez.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Uçuk gerçekten de kötü bir şey yaa. Hem görüntü açısından hem günlük aktivitelerini engelleyecek kadar. Örneğin konuşma yemek yeme gibi durumları çok etkiliyor. Ayrıca dediğim gibi görüntüsü de kötü. Ama en azından koronadan dolayı maske takıyoruz da uçuk çıkarsa belli olmaz diye düşünebiliriz. Uçuk nasıl geçer evde doğal tedavi yöntemleri elbette var. Hatta çıkmadan hemen bir şeyler bile deneyebilirsin. Biraz ilkel ama doğruluk payı olabilir dene bakalım. Çay içerken çay bardağı çok sıcak olmamak kaydıyla uçuk yerine değdirmek uçuğu engellermiş:) Aslında siyah çay zaten iyi gelirmiş ama çay bardağının sıcaklığını hiç denemedim doğrusu. Denemek bedava arkadaşım. İlk uçuk vakamda ben de deneyeceğim yeni duydum çünkü:)

''Uçuk nasıl geçer?''​

• Soğuk kompres uygulamak uçuğu hızlı geçirmeye yardımcı olabilir
  • Sarımsak en iyi uçuk geçirici içeriğinde bulunan doğal antibiyotik sayılan antibiyotikten biraz uçuğa sürmek iyi gelecektir
  • Nane yağı
  • Elma sirkesi
  • Siyah çay demi
  • Bal çok iyi bir tedavi edicidir
  • Limon antibakteriyel özelliği ile uçuk üzerine birkaç damla damlatın ve yavaş yavaş iyileştiğini görün
Bunların yanında geçen de konumuzun birinde bahsettiğimiz travazol krem cilt sorunlarına karşı iyi gelmekle birlikte uçuk için de çok iyi ilaçtır. Travazol krem ne için kullanılır ayrıca hemen aşağıdaki yazımızdan ulaşabilirsiniz. ''Travazol krem ne için kullanılır kızlar yardım'' mutlaka inceleyin.