Goji Kremini Kullananlar Nasıl İşe Yarıyor mu?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Goji kremi kullananlar kadınlar klubü goji kreminin faydaları hamilemiyim forum'da.​

Yüzümün bazı kısımlarında kırışıklıklar var örneğin gözümün kenarları alnımım ortası daha yaşım da 37 bu kremi duydum acaba işe yarıyor mu hanımlar. Kullananlar varsa bana bilgi verebilir mi? Goji kremini nereden bulabilirim fiyatı nedir nasıl kullanılır deneyenlerin fikirlerine ihtiyacım var. Çok methediyorlar ama ben cesaret edemiyorum cesaret edebilmem için kullanıp faydasını görenleri teyit etmem lazım.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Size tavsiyem şu kremlerden beklediğiniz etki geçici ve yararsızdır. Kimyasal ekler var sonuçta içlerinde. Bu kremin de pek bir faydası olabileceğini düşünmüyorum. Kullananlar da belki geçici faydasını görmüştür ama nihayetinde bunca insan var kremler işe yarasa kimse yaşlanmaz kırışıkları çıkmazdı dimi. Bu kremlere para akıtacağınıza cilt uzmanına gidip daha farklı ve doğal yöntemler deneyebilirsiniz. Cilt en hassas bölgelerimizden o yüzden denenmiş krem de olsa ben tavsiye etmiyorum cildinize sürmeye. Nihayetinde yiyemiyoruz o kremi yüzümüze de sürmenin bir anlamı yok. Cildiniz o kremi kullandığınızda belki yüzünüzü gerecek ve işe yaradığını düşüneceksiniz ama bilin ki bu geçici etkiler.

Kolajen hapı kullananlar için öneriler adlı yazımız da sizi ilgilendirebilir inceleyebilirsiniz.