Hangi Pozisyonlarda Hamile Kalınır Bebeğim Olsun İstiyorum Artık

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Hangi pozisyonlarda hamile kalınır kadınlar klubü hangi pozisyonda hamile kalabilirim hamilemiyim forum'da.​

Kızlar ya nereden başlayayım bilmiyorum ama 3 yıllık evliyim ilk yıl bebek düşünmedik ama artık yavaş yavaş düşünelim derken yolu açık bıraktık ama hamilelik oluşmadı bir türlü. Birşeyleri yanlış mı yapıyoruz bilemiyorum ama özellikle eşim sürekli yanlış mı ilişkiye giriyoruz acaba demeye başladı. Tecrübeli olanların fikirlerine muhtacım. Asla isyan etmiyoruz daha yeni evliyiz diye kendimizi teselli ediyoruz ama doğru yoldan bir şeyler yapmak istiyoruz. Aşılama ya da tüp yaptırmadık doktora muayene oldum yumurta takibi yapıldı. Sizlere de sormak istiyorum hangi pozisyon hamile kalabilmek için önemlidir sizce?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Sana bazı önerilerde bulunmak istiyorum nacizane ilgilenirsen. Aslında daha yenisiniz ilk yıl da düşünmedik dedin. Kadın doğumcuların da verdiği süre 2 yıldır ama siz bu süreyi doldurmak üzeresiniz belki de. Şunu belirtmek istiyorum canım öncelikle yumurtlama gününe çok dikkat etmen lazım o günü 12den vurmanız lazım. Çok kısa süren yumurtlama gününü iyi tespit etmelisin. Sonrasında o an gelip çattığında da en önemli pozisyona gelince kadının altta erkeğin üstte olduğu pozisyon hamile kalmak için en uygunudur. Mutlaka denemişsinizdir ama ilişki sonrasında hemen kalkmaman gerekiyor. Spermin yumurtalara ulaşmasını sağlamayı kolaylaştırmak için ise ayaklarını kalçandan yukarı doğru kaldırıp bu şekilde 10-15 dk beklemelisin. İyi şanslar diliyorum... Hemen aşağıdaki linkten seni ilgilendiren bir konu olduğunu düşündüğüm hamile kalma pozisyonları yazımızı inceleyebilirsin.