Hindistan Cevizi Yağı İle Saçlarım Yumuşar mı?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Hindistan cevizi yağı kullananlar kadınlar klubü hindistan cevizi yağı saça faydaları hamilemiyim forum'da.​

Saçlarımın uçları kırık ince telli ve yıpranmış. Çok fazla fön çektirdiğim için olabilir ama saçlarım artık kontrolden çıkmadan bir şeyler yapmak istiyorum. Özellikle banyodan çıkınca saçlarım çok sert oluyor deve dikeni gibi mübarek. Deve dikeni bile belki bir yumuşaklığı güzelliği vardır ama saçlarım artık eskisi gibi yumuşak değil. Hindistan cevizi yağı saçlara ne faydası var kullananlar varsa merak ediyor ve deneyimlerinizi bekliyorum. Sadece hindistan cevizi yağını kullanmak işe yarar mı acaba ?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Hindistan cevizi yağı denenmiş ve memnun kalınmış bir yöntem olabilir saçlarınız için. Ben de kullandım bir süre aslında devam etsem yeridir. Bakın hindistan cevizi yağı yanında hakiki zeytinyağı ile de saçlarınızın diplerine uygulama yapabilirsiniz. Zeytinyağını ben saçlarımdan hariç kaş kirpiklerime de uygulamaya başladım. Bakalım sonucu göreceğiz. Ama saçlar uçlarına diplerine de güvenle sürebilirsiniz. Hindistan cevizi yağı da saçları yumuşatıp bakım sağlıyor. Saç derisini temizleyen ve yıpranmış saçlara doğal bakım deneyimi sunabilirsiniz. Saçları ayrıca nemlendirme özelliği de var. Kalın ve artık baş edemediğiniz saçlarınızı dize getirebilirsiniz. Tabii ki saçlarınızın çok sorunu yoksa yani aşırı dökülme gibi hindistan cevizi yağı ile destekleyebilirsiniz.

Saç dökülmesi her kadının sorunudur peki saçlar neden dökülür sebepleri hemen alttaki linkimizde.