İnce Telli Saçlarımı Nasıl Kestirebilirim Önerileriniz?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

İnce telli saçlar nasıl kesilmeli kadınlar kulübü ince telli saçlar kesim modelleri hamilemiyim forum'da.​

Canlar saçlarım epey uzadı ama cansız ve ince telli kesim yaptırırken hep yapılan bir şey var bilirsiniz. İnce tellere sahipsen katlı kesim hemen dayatılır. Lisede filan öyle kestirirdim ama o kesim istemiyorum artık ince telli olsa da saçlarımı farklı bir model kestiremem mi. İnce telli saçlar nasıl kesilmeli ki gür ve çok görünsün ama katlı istemiyorum kesinlikle. Neler önerirsiniz arkadaşlar fikirlere açığım.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
İnce telli cılız saçlara katlı kesim modasından ben de sıkılmadım değil. Benim de saçlarım ince tellidir ve sürekli katlı kesim yaptırırdım ki bilmeyen bir kuaföre gidersen altlar daha cılız üstler daha kabarık ve çirkin bir görünüm oluşturabiliyor. Onun için katlı kesim yapacaksanız da işini çok iyi bilen birine yaptırın bunu. Katlı kesimden bıktıysanız şimdi sizlere ince telli saçlara kesim örnekleri örnekleri vermek istiyorum. Kısa saç da seviyorsan eğer dağınık bob harika bir seçim olacaktır. Biraz dağınık kesilen küt kesim ile daha hacimli ve çok görünen saçlara sahip olabilirsin. Yine kesim yaptırdığın saçlara mutlaka havalı kahküller ekle. Bu saçlarının daha havalı görünmesini sağlayacaktır. Kesimden ziyade ombre saç boyama tercihi ile ince ve az görünen saçların daha havalı ve çok görünecek. Bu şekilde renk oyunları ile saçlarına bir bakan bir daha bakacak.

Ombre saç nedir? Merak ediyorsan seni ilgilendiriyorsa hemen yazımızdan tıklayabilirsin.