İsveç şurubunun faydaları nelerdir?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

İsveç Şurubunun Faydaları Nelerdir Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum'da​

Selam arkadaşlar İsveç şurubu hakkında bilgi almak istiyorum faydaları nelerdir. Çok yeni bir ürün olsa gerek sorduğum hiç kimse bilmiyor. Zayıflattığını duydum Eğer kullanıp zayıflayan varsa beni bu konuda bilgilendirmenizi rica ediyorum. İsveç şurubu nelerde kullanılır?

Son düzenleme:
admin

admin

Administrator
Yönetici
Selam İsveç şurubu tamamen bitkiseldir. Zayıflamanın yanında birçok hastalığa faydası var. 40 bitkiden oluşmuştur birçok şeye faydası vardır. Sindirim sistemini düzenler, metabolizmayı hızlandırır, parazitlerden arındırır, zayıflamada destekleyicidir. Günde 2 kez sabah ve akşam yemeklerden 30 saniye önce bir bardak ılık suya 1 tatlı kaşığı karıştırıp aç karnına içilir ki tokluk hissi vererek çok yemek yememenizi sağlar. Tabii bunun yanında günlük egzersizlerinizi düzenli olarak yapmanız gerekir olumlu sonuç alabilmeniz için beslenme şeklinizi düzenleyip bol su içmelisiniz. Her ne kadar bitkisel olsa da doktor kontrolünde kullanmanızı tavsiye ederim. Kullandıktan sonra deneyimlerinizi sizde benimle paylaşırsanız memnun olurum.