Kabarık saçlarıma nasıl bir kesim gider arkadaşlar?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Kabarık saçlar için kesim modelleri kadınlar kulubü kabarık saçlar için hamilemiyim forum'da.​

Çok kabarık aşırı uğraştığım saçlarım var. Hem kıvırcık hem çok kabarık saçlara sahibim. Kabarık saçlar için kesim modeli ne olur kızlar fikri olan var mı? Çünkü artık dayanamıyorum yıkadığımda ayrı problem her gün işe giderken ayrı problem. En iyisi kısa bir model kullanmak bundan sonra. Saçlarıma ayırdığım vakti başka bir şeye ayırsam şimdiye kadar yola gelirdi. Kabarık saçlar için kesim modelleri önerisi olanlar yoruma yazabilir misiniz?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Kabarık saçlar bir kabus arkadaşımdan biliyorum ne işkenceler çekiyordu garibim. Benim saçlarım ne kadar cılız ise onun saçları da o kadar yoğun ve kabarıktı. Ona özenirdim ama o da bana özenirdi :) Kabarık saçlarla baş etmek oldukça zor olsa da kesimden önce yapılması gereken bazı metodlar olabilir. Örneğin saç kremleri ile saçlarınızı yatıştırmak. Özellikle kabarık ve asi saçlara özel saçlara özel kremlerle yatıştırabilirsiniz. Ama diyorsunuz ki benim o kadar da vaktim yok kesim tek çare o zaman kabarık saçlar için kesim önerilerinde bulunabilirim sizin için. Size bir tavsiye vereyim ki kabarık saçlarınız varsa kesinlikle ıslakken taramalısınız. Kuru iken taranınca daha çok elektriklenecek uçları daha fazla kopacak ve kabaracaktır. Şimdi gelelim saç kesim önerilerine.

''Kabarık saçlar için kesim modelleri''​

• Yaprak saç kesim ya da v saç kesim kabarık saçlılara yakışacaktır hele ki yuvarlak yüz hatlarına da sahipseniz yakışacaktır
  • Önlerden daha kısa kestirerek arkadan uzun bırakılan modeller de önden kabarma yaşayanlar için ideal model olabilir
  • Saçlarınız uzun ise katlı uzun kesim tercih edebilirsiniz bu kabarık saçlarınızın daha az ve biraz sönmesini sağlayabilir
  • Daha kısa bir model düşünenler için asimetrik bob model uygun olabilir hızlı şekil vererek kolayca zaman harcamadan evden çıkabilirsiniz
  • Ben omuz hizasında saç kesimlerini çok severim ne uzun ne kısa omuz hizasında katlı kesim de hem kabarık saçlardan kurtulmaya hem de hoş bir dinamik saç modeline kavuşmanızı sağlar
Peki benim gibi ince telli saçlara sahipseniz nasıl saç kesim modelleri size gider düşündünüz mü hiç? ''İnce telli saçlarımı nasıl kestirebilirim önerileriniz'' konumuza linkten tıklayarak konu ile alakalı öneriler bulabilirsiniz.