Kantaron Yağının Cilde Faydası Var mı? Her Cilde Uygun mu?

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Kantaron yağı cilde faydası kadınlar klubü kantaron yağı cilde faydaları yorumlar kadınlar klubü hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar hamileyim ve yüzümde değişik yaralar çıktı neden olduğu konusunda bilgisi olan var mı? Peki bu yaralara kantaron yağı sürsem geçer mi? Kantaron yağının yaralara filan iyi geldiğini duymuştum. Rahatsızlık duyuyorum bu yaralardan istanbulda yasadığım için hastaneye de mecbur olmadıkça gitmiyorum. Doğuma kadar da gitmek içimden gelmiyor açıkçası. Kantaron yağı kullanmamda bir sakınca olabilir mi hamileliğimden ötürü?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Öncelikle bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almayı diliyorum. Size kantaron yağını alın kullanın demek büyük risk olur. Hamilelere bu tür şeyler önerilmez bence denemeyin bile. Bu bitki ot türü şeyler doğal ama yan etkileri de oluşabilir özellikle hamilelikte. Kesinlikle kullanmayın derim. Kantaron yağının faydaları saymakla bitmez özellikle sizin yüzünüzdeki yaralara ve tüm yaralar için faydalı ama hamilesiniz kesinlikle önerilmez. Yüzünüzdeki yaralara gelince zeytinyağı sürebilirsin biraz nem kazanması açısından ayrıca doktorunuzu arayıp sorabilirsiniz en güzel öneriyi o verecektir. Bir de yediklerine de dikkat et derim. Hamilelikte hormonlar da tavan yaptığı için bu tür şeyler daha fazla ortaya çıkabiliyor. Hemen aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz. Hamilelikte demir eksikliği hakkında faydalı bilgiler yer alıyor.