Kocayı kendine bağlamak için dua arıyorum kızlar yardım var mı ?

• Konbuyu başlatan zelalciğ
  • Başlangıç tarihi
Z

zelalciğ

Guest

Kocayı kendine bağlamak için dua kadınlar kulübü hamilemiyim forum'da Eşimi kendime bağlamak için dua sevgilimi kendime bağlamak için tesirli dua

Selam kızlar herkese hayırlı geceler diliyorum. Benim bir sıkıntım var artık işim Allah'a kaldı diye düşünüyorum. Yerin göğün ve her ikisi arasındakilerin mutlak sahibi. Kıyamet gününün sahibi, bizleri yoktan var eden ve yok edecek olan tekrar diriltecek olan Allah'a güvenmeyecem de kime güveneceğim. benim 4 aylık bir evliliğim var ve eşimin kafası inanılmaz dolu bu aralar. Ne yaptığını bilmiyor. İşleri de bozulunca kendisini kaybetti diyebilirim. Sever ama doğu kökenli olduğu için söyleyemiyor da bu adam böyle değil di başka bir kadın mı var işleri kötü ondan mı böyle bilmiyorum. Ancak Rabbim'e sığınıyorum. Evine geç gelmeye başladı bu aralar bir türlü kafamı toparlayamıyorum diyor. Konuşuyorum sorun da yok diyor ama evden sanki uzaklaşıyor kızlar.

Eşimi eve nasıl bağlarım ? Bunun için bildiğiniz bir dua bir ayet var mı ne olur gönlüme su serpin ve tesirli şifalı dualar için sizlerden yardım istiyorum bu yardımı benden esirgemeyin bekliyorum kızlar.

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici

Eşimi Eve Bağlamak İçin Edilecek dualar şunlardır:

• Ya Vedud zikrinin sık sık okunması.
  • Hidayeti için sürekli dua.
  • Mutlaka sabır etmek.
  • Amenerresulu duasını okuyun.
  • Ayetel Kürsi duasını okuyun.
  • Duhan Suresinin 25. ayetini 21 kere okuyun.
  • 3 ihlas 1 fatiha suresini okuyarak Hz. Resulullahın ruhuna hediye edin 7 sabah 7 akşam okuyun.
  • Hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül Arşil Azim okuyun.
Dua okumalarından sonra Rabbim'izin bir kulda en fazla istediği şeyin samimiyet olduğunu lütfen ama lütfen unutmayın. Okumak için okumak yerine güzelce abdestinizi alarak özellikle sabah namazından ya da yatsı namazından sonra ellerinizi açarak kalben dilekti bulununun. Her şeye gücü yeten. Ol dediğinde olduran, dilemesi Yeten Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah.

S

Sadmin

Kadınlar Kulübü Hamilemiyim Forum
Yönetici
Ayrıca aşağıdaki linkte eşi eve bağlama için tüyolar verilmiş. Bununla birlikte sitedeki kullanıcılar da fikirlerini beyan etmişler yazmışlar incelemek ister isen alternatif olarak dua haricinde bak hayatım.