Kuru cildime fondoten önerisi istiyorum

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Hangi fondoteni kullanıyorsunuz kadınlar kulubü hangi fondoteni kullanmalıyım hamilemiyim forum'da.​

Kızlar cildim çok kuru pul pul dökülen cinsten acaba sizler kuru cilde sahip olanlar hangi fondoteni kullanıyorsunuz? Hangi marka ve hangi ton olmalı. Benim cildim dediğim gibi biraz sorunlu akne yok ama hem çiller var biraz bunun için de güzel kapatıcı bir şey arıyorum. Kuru pullaşan cildim için fondoten önerisi alabilir miyim kızlar güveniyorum sizlere.

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Maalesef her cilt tipinin kendine has sorunları var. Yağlı bir cilde sahibim yüzümden akne eksik olmaz çok çıkar. Yağlı yağlı gezerim gerekli temizliği yapmazsam. Aşırı yağ var çünkü. Kuru cildin de pul pul dökülme sorunları olabiliyor. Çiller de ayrı sorun tabii. Aldırma gibi bir durum olmadığı için kapatıcılardan medet umuyorsunuz.

''Kuru cilt için fondöten önerileri''​

• Nars Sheer Glow kuru ciltlere uygun özellikle pul pul dökülen cilde iyi gelmiyor onu söyleyeyim sadece kuru ciltler için 279tl.
  • Mac studio waterweight lekeli akneli ciltlere olmaz kapatıcılığı çok az hafif bir fondöten bu ve ağır değil.
  • Clinique Even Better Glow kuru ciltlere özel. Nemlendirici kıvamında ve aydınlık bir görünüm sağlar.
  • Clinique Superbalanced çok kapatıcılığa sahip etkisi fazla ve kuru cilde özel.
  • Revlon Colorstay sivilce izleri lekeler için pürüzsüz bir kapatıcılığa sahip daha uygun bir fondöten.
  • Revolution Stick Fondöten kuru ciltlere özel bayağı kapatıcılığa sahip ve ekonomik bir fondöten
İlk saydıklarım biraz daha kapalı en son ikisi daha ekonomik uygun fiyata alınabilir. Hepsi de kuru ciltlere özel canım. Çiller için de kapatıcılık sağlayacaklardır bunlar. Flormar da güzel bir marka ve bir misafirimiz sormuştu daha önce ''flormarın mat touch fondöteni nasıl'' cevabı linkte.