Levopront öksürük çocuğuma iyi gelmedi

• Konbuyu başlatan sorumvar
  • Başlangıç tarihi
S

sorumvar

Member

Levopront öksürük şurubu fiyat kadınlar kulubü levopront şurup hamilemiyim forum'da.​

Hanımlar 4 yaşında bir kızım var çok öksürüyor 1 aydır ne yapsak geçiremedik. Doktor levopront öksürük şurubu yazdı gönderdi sonra da gitmedim ama hala geçmedi öksürüğü ne yapmak gerekiyor yaa. Balgam var sanki atamıyor gibime geliyor. Levopront öksürük fayda mı etmedi nedir? Acaba yine gitsem balgam için bir şurup mu istesek. Yani yavrum özellikle geceleri öksürmekten uyuyamıyor yaa. Anneler sizler neler yapıyorsunuz öksüren çocuklarınıza ayrıca?

admin

admin

Administrator
Yönetici
Merhabalar
Arkadaşım seni o kadar iyi anlıyorum ki iki tane de bende var. Biri hasta olur tam diğeri iyi olmadan öbürü hasta olur. Çok zor gerçekten annelik. Allah sağlık versin inşallah. Ama balgam da varsa bence kuru öksürükten ziyade balgamı da atabilmesi için bir şey verilmesi lazım sanıyorum. Levopront öksürük şurubu içeriğinde kuru öksürük için kullanılması gerektiği yazıyor. Doktora keşke daha önce götürseydin. Bir aydır bu ilacı vermiyorsundur umarım. Doktora götürün bence balgamını atamadığını filan söyleyin doktor ona uygun bir şey yazar. Ayrıca hemen aşağıda link vereceğim linkte ''çocuğum çok öksürüyor ne yapabilirim'' ile alakalı bilgiler bulacaksınız bir göz at istersen ama mutlaka doktora götür derim.